Informacje8 października 2017, 14:00,

Planeta Podwórko - musical dla dzieci i młodzieży w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 października 2017 roku o godz. 16.00 odbędzie się premiera musicalu dla dzieci i młodzieży pn.: Planeta Podwórko. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 w Konstancinie.. Bilety dla dzieci – 10 zł, dla dorosłych – 15 zł Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem.

PLANETA PODWÓRKO - MUSICAL DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W KONSTANCINIE

Planeta Podwórko - "Dziś prawdziwych podwórek już nie ma..." – można by zanucić nieco zmienioną formę popularnej piosenki. A szkoda, bo to podwórka właśnie potrafiły najlepiej przygotować dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie, aktywizowały, uczyły kreatywności i samodzielności. Planeta Podwórko to spektakl musicalowy dla dzieci i o dzieciach, które stykają się z problemem niepełnosprawności. Poznają niewidomą Majkę i postanawiają włączyć ją do wspólnej zabawy. Obiecują jej mamie, zę się nią zaopiekują. Niestety, Majka znika. Rozpoczynają się jej poszukiwania, pełne przygód, emocji i zwrotów akcji. Jak skończy się cała historia i kogo mali bohaterowie spotkają po drodze, dowiemy się, oglądając przedstawienie. Nie zabraknie tu efektownej choreografii i wpadających w ucho piosenek. Reżyseria – Ewa Cielesz, muzyka – Misza Hairulin, choreografia – Anna Bajer.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 października 2017, 08:00,

Tydzień Mediacji w Sądzie Rejonowym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 16-20 października 2017 roku w godz. 10.00-12.00, Sąd Rejonowy w Piasecznie wraz z Mediatorami serdecznie zapraszają na spotkanie dla mieszkańców w ramach Tygodnia Mediacji / mediacja - najszybszy sposób rozwiązywania sporów. Miejsce: Sąd Rejonowy w Piasecznie, pokój nr 9. Wstęp wolny.

TYDZIEŃ MEDIACJI W SĄDZIE REJONOWYM W PIASECZNIE

Podczas spotkania 17 października 2017 roku (godz. 17.00), będzie można dowiedzieć się o mediacji oraz będzie przeprowadzona symulacja mediacji. Miejsce: Sąd Rejonowy w Piasecznie, sala rozpraw 120. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie