Informacje3 sierpnia 2007, 00:00,

Plan Rozwoju Lokalnego Powiatu Piaseczyńskiego

Powiat Piaseczyński przystąpił do prac nad aktualizacją uchwalonego w marcu 2005 roku Planu Rozwoju Lokalnego. Potrzeba aktualizacji dokumentu strategiczno - planistycznego jakim jest PRL, wynika z otwarcia nowych możliwości finansowania inwestycji w ramach funduszy strukturalnych 2007-2013, a także konieczności weryfikacji zadań zgłoszonych do PRL: wykreślenia inwestycji już zrealizowanych i uzupełnienie dokumentu o nowe zadania.

Podejmowanie ważnych decyzji dla rozwoju powiatu nie może odbywać się z pominięciem jego mieszkańców, dlatego prosimy Państwa o zgłaszanie inwestycji - z zakresu zadań powiatu (m.inn drogi powiatowe, szkoły ponadgimnazjalne, domy pomocy społecznej) - które uważają Państwo za istotne.

Na oficjalnej stronie Powiatu Piaseczyńskiego www.piaseczno.pl pojawiła się prośba o wypełnienie wniosku inwestycyjnego i przesłanie go lub dostarczenie na adres: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, 05-500 Piaseczno - do dnia 31 sierpnia 2007 roku (włącznie). Wniosek do planu rozwoju lokalnego: wniosek.doc
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje4 sierpnia 2007, 00:00,

Jobs4Europe - spotkanie rekrutacyjne w Piasecznie

W następną sobotę 11 sierpnia 2007 roku, w godzinach od 9:00 do 18:00, firma Jobs4Europe organizuje spotkanie rekrutacyjne w Piasecznie. Spotkanie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji GOSiR w Piasecznie, przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 20. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 784-110-605.

Jobs4Europe ma za zadanie znaleźć prawie 100 osób na miejsca pracy w zagranicznej firmie znajdującej się w Piasecznie, z wykształceniem technicznym, informatycznym, oraz osoby niewykwalifikowane. Jobs4Europe serdecznie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne w Piasecznie.

Ogłoszenie o spotkaniu rekrutacyjnym ukazało się w gazecie podwarszawskiej Echo Piaseczna (nr 7, lipiec 2007). W ogłoszeniu prasowym zabrakło mi bardziej szczegółowych informacji o tej zagranicznej firmie, która znajduje się w Piasecznie. Sprawdziłem stronę firmy Jobs4Europe www.jobs4europe.co.uk. Po ofertach pracy, jakie znalazłem na ich stronie wynika, że tą tajemniczą firmą jest chyba SACEL Polska www.sacel.com.pl, której siedziba znajduje się przy ulicy Puławskiej 34. Firma Sacel Polska, to polsko-francuska spółka działająca na rynku telefonów GSM. Na stronie Jobs4Europe są ich oferty pracy, na stanowiska: Kierownik warsztatu, Lider zmiany warsztat, Operator napraw mechanicznych, Specjalista IT, Technik. Natomiast na stronie SACEL Polska zainteresowane osoby znajdą kolejne oferty pracy. W celu uzyskania więcej szczegółowych informacji, osoby zainteresowane spotkaniem rekrutacyjnym powinny zadzwonić pod numer telefonu: 784-110-605.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno