Informacje26 września 2013, 00:00,

Placówka Wsparcia Dziennego - Świetlica Środowiskowa w Konstancinie-Jeziornie

1 października 2013 roku zostanie otwarta nowa świetlica środowiskowa przy ul. Jaworskiego 24 w Konstancinie-Jeziornie. Do placówki zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Wnętrza budynku przy ul. Jaworskiego zmieniły się nie do poznania. Zakres prac remontowo-budowlanych obejmował m.in. wymianę podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej, a także instalacji elektrycznej i sanitarnej. Zostały też przebudowane pomieszczenia pod potrzeby przyszłych użytkowników świetlicy. Budynek został również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Placówka Wsparcia Dziennego - Świetlica Środowiskowa w Konstancinie-Jeziornie

Obecnie trwa meblowanie pomieszczeń oraz dostawa i montaż wyposażenia m.in. sprzętu komputerowego. Otwarcie świetlicy zaplanowano na wtorek (1 października 2013 r.). Dzieci i młodzież znajdzie w niej miejsce do gier i zabaw oraz pomoc w odrabianiu lekcji. Opiekę nad nimi sprawować będzie dwóch doświadczonych pedagogów.

Placówka Wsparcia Dziennego - Świetlica Środowiskowa w Konstancinie-Jeziornie

Placówka Wsparcia Dziennego - Świetlica Środowiskowa przy ul. Jaworskiego 24 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-19.00. Zapraszamy!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje25 września 2013, 00:00,

Rock&Read Festival w barze Mykwa Piasecznie

Bar Mykwa zaprasza Rock&Read Festival, który odbędzie się 26 września 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: Bar Mykwa ul. Zgoda 1A, Piaseczno. Rock&Read Festival to impreza łącząca w sobie pasję do książek, muzyki i życia w drodze. Każda trasa kiedyś się kończy, ale ważniejsza jest Droga... Jakub ćwiek powraca, by zakończyć tegoroczną trasę. Będzie trochę rock and rollowego grania, opowieści z podróży. Informacje o spotkaniach dostępne są na stronie internetowej Jakuba ćwieka: http://www.jakubcwiek.pl/pl/aktualnosci/183