Informacje13 kwietnia 2015, 16:21,

Piotr Raczkowski - nowy przewodniczący Rady Oświatowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Funkcję Przewodniczącego Rady Oświatowej (organu doradczego Rady Miejskiej) objął z dniem 9 kwietnia 2015 r. Przewodniczący Piaseczyńskiego Porozumienia Rad Rodziców - Piotr Raczkowski, z zawodu sędzia.

Piotr Raczkowski - nowy przewodniczący Rady Oświatowej

Wiceprzewodniczącym Rady Oświatowej pozostał przedstawiciel dyrektorów gimnazjów Dariusz Nowak z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie, natomiast z ramienia Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w Radzie działać będzie nowa wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak, odpowiedzialna m.in. za sprawy edukacji w gminie.

Na posiedzeniu w dniu 9 kwietnia 2015 r. Rada pozytywnie zaopiniowała osiem projektów uchwał związanych z piaseczyńską oświatą, m.in. przeznaczenie blisko 1,5 mln zł na doposażenie oraz funkcjonowanie filii Szkoły Podstawowej nr 5, a także odrzucenie skargi grupy rodziców na nieprawidłowości w zakresie bezpieczeństwa oraz na stosowanie przemocy w stosunku do dzieci w Przedszkolu nr 9 w Piasecznie.

Rada Oświatowa jest organem doradczym i konsultacyjnym działającym przy Radzie Miejskiej. W jej skład wchodzą m.in. rodzice, dyrektorzy szkół, nauczyciele i radni. Protokoły z posiedzeń Rady dostępne są na stronie www.bip.piaseczno.eu w dziale „Oświata”.

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11061
Informacje14 kwietnia 2015, 20:00,

Boliwia Chile Peru: między trzema stolicami - Klub Podróżnika


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika na spotkanie pn.: Boliwia Chile Peru: między trzema stolicami. Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia 2015 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy nie mogąc podróżować a chcą poznać tych, którzy to robią i pięknie o tym opowiadają. Prelegent: Ewa Pluta, prowadzi: Tomasz Pakuła. Wstęp wolny!

Boliwia Chile Peru: między trzema stolicami - Klub Podróżnika

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie