Informacje19 października 2018, 16:00,

Piosenki Starej Warszawy w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 paźdzernika 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert Piosenki Starej Warszawy. Sołtys i Rada Sołecka zapraszają seniorów i młodszych dziadków na wieczorek z piosenką w wykonaniu teatru "Złoty Dukat", przy kawie oraz herbacie i ciastku. Miejsce: sala w OSP Jazgarzew. Wstęp wolny. Zapraszamy.

PIOSENKI STAREJ WARSZAWY W JAZGARZEWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 października 2018, 17:00,

Koncert duetu wokalno-instrumentalnego Ojciec i Syn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 października 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert duetu wokalno-instrumentalnego Ojciec i Syn. Miejsce: Kultura Cafe Fryderyk przy placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapraszamy do posłuchania Ojca i Syna – muzyki pokoleń dwóch…

KONCERT DUETU WOKALNO-INSTRUMENTALNEGO OJCIEC I SYN

Ojciec i Syn to duet stosunkowo młody. Działają wspólnie zaledwie od 35 lat, ale przez ten czas zdążyli już trochę pograć. Publiczności oferują głównie kameralne wersje piosenek z naszych ulubionych lat 60. i 70., choć nie unikają również muzyki bardziej współczesnej, a czasem nawet i klasyków z pierwszej połowy ubiegłego stulecia. W repertuarze duetu znajdują się światowe przeboje takich artystów jak choćby The Beatles, The Beach Boys czy Queen, ale cenią też naszych rodzimych wykonawców – zespoły Skaldowie, Czerwone Gitary, Marka Grechutę czy Czesława Niemena. Osobne grają twórczość Grzegorza Turnaua – artysty, którego muzykę darzą szczególną atencją. W zanadrzu mają jednak i piosenki autorskie, które równie chętnie wykonują na żywo.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie