Informacje21 września 2012, 00:00,

Piłkarska niedziela Piknik Korony Góra Kalwaria

MKS Korona Góra Kalwaria oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zapraszają na piłkarską niedzielę na stadionie w Górze Kalwarii: PIKNIK KORONY. Impreza odbędzie się 23 września 2012 roku w godz. 15.00-18.30, na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii. Podczas pikniku odbędzie się m.in. turniej z udziałem gminnych samorządowców, strażaków z miejscowej OSP Góra Kalwaria, rodziców zawodników Korony i rodziców dzieci z formacji tanecznej Bartek.

PIKNIK KORONY PI£KARSKA NIEDZIELA W GÓRZE KALWARII

Podczas przerwy w zawodach zaprezentują się piłkarki z dziewczęcej sekcji Korony. Będzie można poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, wejść do łodzi ratowniczej i wozu strażackiego oraz delektować się grochówką, daniami z grilla i słodkościami. Dla najmłodszych przygotowany zostanie plac zabaw, zjeżdżalnie, kulki dla dzieci. Zapraszamy na Piknik Korony w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje20 września 2012, 00:00,

Koncert zespołu Tak Po Prostu w 8 Ball Club

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert tria TAK PO PROSTU, czyli Part of Wyciągnięci z Mesy, czyli: Artur Zdanowicz, Jasiek Drzewiecki, Bartek Zbroszczyk. Chłopaki zagrają chyba wszystko co się da, od szant, przez pop i rock&roll, po polsku i zagranicznemu, śmiesznie i lirycznie itp itd. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 22 września 2012 roku, start o godzinie 21.15. Wstęp na koncert kosztuje 5 zł. Zapraszamy!

Koncert zespołu Tak Po Prostu w 8 Ball Club

8Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert zespołu Tak Po Prostu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno