Informacje30 maja 2015, 13:00,

Pikniki soleckie z okazji Dnia Dziecka

SOŁECKI DZIEŃ DZIECKA W MARYSINIE: 30 maja 2015 roku w godz. 13.00 - 17.00 odbędzie się sołecki piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Marysinie. Zapraszają Radna, Sołtys i Rada Sołecka Marysina oraz GKRPA, ZOPO i Hotel Poniatowski. Miejsce: Marysin, plac zabaw przy ul. Lazurowej.

Pikniki soleckie z okazji Dnia Dziecka

SOŁECKI DZIEŃ DZIECKA W MAGDALENCE: 30 maja 2015 roku o godz. 11.00 Radna, Sołtys i Rada Sołecka Magdalenki zaprasza na Sołecki Dzień Dziecka. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28.

Pikniki soleckie z okazji Dnia Dziecka

SOŁECKI DZIEŃ DZIECKA W PODOLSZYNIE: 31 maja 2015 roku o godz. 15.00 Sołtys i Rada Sołecka Podolszyna zaprasza na Sołecki Dzień Dziecka w Podolszynie. Miejsce: Podolszyn, boisko przy stawie przy ul. Polnej.