Informacje27 czerwca 2013, 00:00,

Piknik w Konstancinie na rzecz Beaty Jałochy

30 czerwca 2013 roku w godz. 12.00-16.00 w Parku Zdrojowym w Konstancinie odbędzie się piknik charytatywny na rzecz Beaty Jałochy. Kayah, Edyta Górniak, Natalia Lesz, Rafał Brzozowski i Marcin Wyrostek - to tylko niektóre gwiazdy, które w najbliższą niedzielę wystąpią dla sparaliżowanej Beaty Jałochy, fizjoterapeutki z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji. Dzięki przychylności Burmistrza Konstancina, Konstancińskiego Domu Kultury, GOSiR-u i CKR-u, a przede wszystkim zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli, będzie to impreza na dużą skalę! Charakter imprezy zakłada aktywny udział uczestników, dlatego zapraszamy w wygodnych strojach i sportowych butach. Postawmy Beatę na nogi!!!

PIKNIK W KONSTANCINIE NA RZECZ BEATY JA£OCHY

Program rekreacyjny to między innymi: różnorodne zajęcia fitness (np. zumba, trening wzmacniający, również dla osób z problemami z kręgosłupem), spacer nordic wal king, trening karate dla początkujących (zajęcia poprowadzi kadra konstancińskiego Klubu Karate Kyokushin IPPON), specjalne zajęcia ruchowe dla seniorów, atrakcje dla dzieci – zabawy i gry, malowanie buziek, puszczanie baniek, dmuchany zamek do zjeżdżania, tor przeszkód i czytanie bajek. Również program realizowany na scenie Amfiteatru będzie bardzo interesujący – już dziś zapraszamy na pokazy tańca Egurrola Dance Studio. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ziemiec, a wystąpią prawdziwe gwiazdy, które charytatywnie włączyły się w naszą inicjatywę; już dziś obecność potwierdzili Kayah z Marcinem Wyrostkiem, Rafał Brzozowski i Filip Siejka!

PIKNIK W KONSTANCINIE NA RZECZ BEATY JA£OCHY

Beata Jałocha jest z zawodu rehabilitantką i instruktorką fitness, aktywną, pełną energii osobą, której 28-letnie życie drastycznie zmienił nagle niespodziewany i tragiczny w skutkach wypadek. Ciężko sobie wyobrazić że osoba, której całym życiem zawodowym i prywatnym była aktywność fizyczna oraz rehabilitacja ludzi z uszkodzeniami kręgosłupa, sama będzie potrzebować tego typu pomocy. Beata jest jednak bardzo silna i wyjątkową osobą. Już następnego dnia w szpitalu mimo ciężkich obrażeń, w momentach gdy była przytomna, zaczynała trzeźwo i w pełni świadomie planować własną rehabilitację. W trakcie pikniku przeprowadzona zostanie kwesta, której celem jest zebranie funduszy na ratowanie Beaty. Te osoby, które nie będą mogły być z nami 30 czerwca w Konstancinie, zapraszamy do pomocy pani Beacie poprzez specjalną stronę internetową www.beatajalocha.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje25 czerwca 2013, 00:00,

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W PUB 99

Pub 99 w Zalesiu Górnym zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem PIZZA DRIVER COVER BAND. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 29 czerwca 2013 roku o godz. 21.00. Lokal Pub 99 znajduje się przy ul. Pionierów 10/12 w Zalesiu Górnym. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert zespołu Pizza Driver w Pubie 99 Zalesie Górne.

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W PUB 99

Zespół PIZZA DRIVER COVER BAND składa się ze doświadczonych muzyków grających już jakiś czas w Warszwskich Pubów i klubach. Barwną postacią jest Adam Siemierzewicz który oryginalną barwą głosu śpiewa utwory min. Smokie, Brayan Adams, Eric Clapton. Zespół wykonuje covery lat 80 i 90 nawiązując do teraźniejszych czasów w muzyce.

PIZZA DRIVER W PUB 99
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno