Informacje24 czerwca 2017, 12:00,

Piknik sołectw Chojnowa Orzeszyna i Pilawy

24 czerwca 2017 roku na placu przy OSP Chojnów odbędzie się wspólny piknik sołectw Chojnowa, Orzeszyna i Pilawy. Impreza odbędzie w godz. 14.00-22.30. W programie: gry i zabawy sportowe, pokazy pierwszej pomocy, piana dla dzieci, koncert zespołu Leśne Echo oraz zabawa taneczna "na trawie". Szczegóły na poniższym plakacie.

PIKNIK SOŁECTW CHOJNOWA ORZESZYNA I PILAWY

Informacje26 czerwca 2017, 09:00,

Opowieści Tarczyńskie - Międzypokoleniowe Warsztaty Wakacyjne w Tarczynie

Zapraszamy do udziału w Międzypokoleniowych Warsztatach Wakacyjnych - Opowieści Tarczyńskie. Warsztaty objęte są Patronatem Honorowym przez Burmistrza Tarczyna - Barbarę Galicz. Wstęp wolny. Spotkanie informacyjne odbędzie się 26 czerwca 2017 roku o godz. 11.00. Miejsce spotkania: Gminny Ośrodek Kultury przy ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Zapisy i informacja jest również udzielana telefonicznie: 502-657-538 lub 602-432-907

OPOWIEŚCI TARCZYŃSKIE - MIĘDZYPOKOLENIOWE WARSZTATY WAKACYJNE W TARCZYNIE

Terminy warsztatów: 31 lipca - 3 sierpnia 2017 r. (warsztaty dziennikarsko-literackie) natomiast w dniach: 4 - 18 sierpnia 2017 r. (warsztaty filmowo-fotograficzne, scenagraficzno-plastyczne, aktorskie, taneczne i muzyczne). Warsztaty zakończą się przedstawieniem. Zapraszamy!