Informacje21 czerwca 2013, 00:00,

PIKNIK RODZINNY W ZALESIU GÓRNYM


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym serdecznie zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca 2013 roku w godz. 11.00-16.00, na terenie Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym (ul. Sarenki 20, wejście od ul. Białej Brzozy). W programie uciechy dla ducha i dla ciała m.in. park rozrywki dla dzieci, loteria fantowa, pokaz karate, malowanie twarzy, zabawa z wesołym klaunem oraz inne atrakcje.

PIKNIK RODZINNY W ZALESIU GÓRNYM

Rodzice popiszą się swoimi smakołykami m.in.: grochówką, zupą pomidorową, kiełbasą z grilla, domowe naleśniki oraz na deser ciasta. Organizatorzy zapraszają do wyprzedaży garażowej. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na plac zabaw dla najmłodszych uczniów. Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Zalesiu Górnym.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje20 czerwca 2013, 00:00,

Nordic Walking z Nutką Historii w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Oddział PTTK w Piasecznie, we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Piasecznie, zaprasza wszystkich chętnych na pierwszą imprezę z cyklu NORDIC WALKING Z NUTK¡ HISTORII. Zbieramy się 22 czerwca 2013 roku (sobota) przy Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie o godz. 16.00 skąd powędrujemy w poszukiwaniu historii oraz dobrej kondycji. Prowadzić nas będą: wykwalifikowany instruktor Nordic Walkingu, który odkryje przed nami tajniki nowoczesnego spacerowania oraz instruktor krajoznawstwa, który zapozna nas z pięknem historii Piaseczna i jego okolic. Zapraszamy na Nordic Walking z Nutką Historii.
NORDIC WALKING Z NUTK¡ HISTORII W PIASECZNIE
autor/źródło: Michał Doliński - Prezes Oddziału PTTK w Piasecznie
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie