Informacje26 sierpnia 2017, 14:00,

Piknik rodzinny w Runowie 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 sierpnia 2017 roku odbędzie się w Runowie Piknik rodzinny na boisku sportowym (róg Solidarności i Dobrej). W godzinach 14.00-22.00 zapewnionych będzie wiele atrakcji m.in. animacje dla dzieci, turnieje tenisa stołowego i siatkówki plażowej, kule wodne, klaun gigant. Nie zabraknie też dmuchańców i grilla. Swoje stoisko promocyjno – informacyjne będzie miało Miasteczko Westernowe. Organizatorzy: Sołtys i Rada Sołecka Runów, Gmina Piaseczno, Stowarzyszenie Nasz Runów.

PIKNIK RODZINNY W RUNOWIE 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 sierpnia 2017, 18:30,

Nightskating Góra Kalwaria #1 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 sierpnia 2017 roku w godzinach 20:30 - 22:00 zapraszamy na pierwszy w historii przejazd Nightskating w Górze Kalwarii. Zainteresowane osoby spotykają się na terenie dawnej jednostki wojskowej od strony ul. Białka, gdzie będzie się odbywała impreza kończąca tegoroczne wakacje. Na ulice ruszamy punktualnie o godz. 20:30. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Zapraszamy osoby posiadające podstawowe umiejętności jazdy i hamowania na rolkach lub wrotkach, zdolne utrzymać tempo do 15 km/h. Trasa jest bardzo łatwa - jedziemy 2 pętle po 7,5km, cały czas towarzyszy nam muzyka oraz zabezpieczenie medyczne. Planowana trasa przejazdu: Białka, Sajny, Piłsudskiego, Kalwaryjska, Mariańska, Polna, Papczyńskiego, Marianki, Budowlanych, Skierniewicka, Rybie, Kalwaryjska, Mariańska, Armii Krajowej, Dominikańska, Białka. Więcej informacji na www.nightskating.org.pl

Regulamin przejazdu Nightskating Góra Kalwaria #1:
1. Regulamin określa zasady i warunki przejazdu oraz sposoby zachowania się uczestników.
2. W przejeździe ulicami miasta biorą udział wyłącznie osoby poruszające się na wrotkach jednośladowych (rolkach), wrotkach dwuśladowych lub nartorolkach (dopuszczenie do udziału innych pojazdów tylko za zgodą organizatora, pod warunkiem jazdy na końcu peletonu).
3. Udział w imprezie jest bezpłatny.
4. Warunkiem uczestniczenia we wspólnej jeździe jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach, hamowania oraz skręcania, tak, aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą. Uczestniczy niespełniający powyższego warunku zostaną usunięci z udziału w imprezie przez przedstawiciela organizatora.
5. Organizator zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 15 noszenie kasku jest obowiązkowe.
6. Udział w imprezie dzieci do lat 12 tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna.
7. Osoby chcące zakończyć udział w imprezie przed oficjalnym zakończeniem powinny opuścić trasę przejazdu.
8. Organizator zapewnia obecność służby porządkowej (NS Team) wyróżniającą się oznaczoną odzieżą.
9. Podczas przejazdu należy trzymać się prawej strony jezdni, by umożliwić przejazd służbom porządkowym i ratunkowym.
10. Osoby biorą udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do zachowywania w sposób niezagrażający innym uczestnikom przejazdu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy.
11. Uczestników obowiązują przepisy ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. „Prawo o zgromadzeniach”.
12. Uczestnikom przejazdu zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, pirotechnicznych i tym podobnych.
13. Zabrania się posiadania, spożywania i udziału w przejeździe osobom pod wpływem napojów alkoholowych, środków odurzających lub psychotropowych.
14. Zabrania się sprzedawania, reklamowania, akwizycji i przeprowadzania zbiórek pieniężnych bez zgody organizatora.
15. Uczestnicy przejazdu zobowiązani są do ścisłego wykonywania poleceń organizatora, policji, służb porządkowych i ratowniczych.
16. Osoby stwarzające zagrożenie dla innych uczestników, nieprzestrzegające postanowień niniejszego regulaminu lub niestosujące się do poleceń podmiotów zespołu zabezpieczającego przejazd mogą zostać wykluczone z udziału w imprezie lub przekazane policji.
17. Organizator nie musi podawać przyczyny odmowy wstępu lub usunięcia z przejazdu danej osoby.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy za względu na czynniki zewnętrzne, m.in. niesprzyjające warunki atmosferyczne.
19. W przypadku zaistnienia spraw spornych, nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzję podejmuje organizator.
20. Regulamin imprezy dostępny jest na stronie internetowej organizatora oraz u organizatora w trakcie trwania imprezy.
21. Zdjęcia z wizerunkami uczestników mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora. Udział w imprezie jest jednoznaczny z zezwoleniem na ich publikację. Na prośbę uczestnika zdjęcie zostanie usunięte lub retuszowane.
22. Poprzez udział w imprezie każdy uczestnik potwierdza zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego akceptację.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie