Informacje21 czerwca 2007, 00:00,

Piknik rodzinny powitanie lata - Góra Kalwaria zaprasza


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Serwis gorakalwaria.net zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 czerwca 2007 roku, na stadionie miejskim w Górze Kalwarii. Powitanie Lata w Górze Kalwarii rozpocznie się o godzinie 12:00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, między innymi: występ zespołu muzycznego, pokazy karate oraz straży pożarnej, kącik dla najmłodszych, stoisko WOPR'owców, konkursy rowerowe z nagrodami, dmuchaną zjeżdżalnię, samochody elektryczne. Więcej informacji znajdziecie na stronie gorakalwaria.net. Serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje21 czerwca 2007, 00:00,

Wycieczka rowerowo edukacyjna Klubu Beżowiak


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Rowerowy Beżowiak zaprasza w najbliższą sobotę 23 czerwca 2007 roku do udziału w wycieczce rowerowo edukacyjnej, której celem jest propagowanie jazdy na rowerze oraz szerzenie wiedzy na temat atrakcji turystycznych gminy Góra Kalwaria. Start wycieczki rowerowej 23 czerwca, o godzinie 11:00 spod Ratusza w Górze Kalwarii.

W wycieczce rowerowej mogą wziąć udział zespoły oraz całe rodziny, co najmniej dwuosobowe (w tym 1 osoba pełnoletnia). Osoby niepełnoletnie powinny być zaopatrzone w kaski rowerowe. Wieczorem przy wspólnym ognisku z kiełbaskami, zostanie podsumowana wycieczka, i organizatorzy rozdadzą pamiątkowe dyplomy, a także nagrody! Wycieczka rowerowa Klubu Rowerowego Beżowiak zorganizowana jest w ramach dwu dniowej imprezy powitania lata w Górze Kalwarii, o której wspomnieliśmy Wam w informacji: piknik rodzinny w Górze Kalwarii. ¬ródło: www.gorakalwaria.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie