Informacje12 czerwca 2016, 13:00,

Piknik rodzinny na ul. Koziej w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zmodernizowany plac zabaw przy ul. Koziej w Konstancinie-Jeziornie jest już dostępny dla mieszkańców. Dzieci mogą na nim biegać, skakać i szaleć do woli. W najbliższą niedzielę 12 czerwca 2016 roku o godz. 13.00, czekać będą na nie także dodatkowe atrakcje. Malowanie buziek, warsztaty plastyczne i występ sympatycznego Chochera - to tylko niektóre z nich.

PIKNIK RODZINNY NA UL. KOZIEJ W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Modernizacja placu zabaw przy ul. Koziej została zrealizowana w ramach ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego. Prace obejmowały m.in. renowację dotychczasowych urządzeń oraz montaż nowych. Kompleks wzbogacił się m.in. o przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu, kosz do gry w koszykówkę i mur do graffiti.

Mieszkańcy, zarówno ci duzi, jak i mali, z obiektu mogą korzystać od początku czerwca, ale jego oficjalne przekazanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (12 czerwca). Z tej okazji zaplanowano też piknik rodzinny. Od godz. 13.00 na ul. Koziej będzie się działo: występ sympatycznego Chochera i jego pana, malowanie buziek i warsztaty plastyczne dla dzieci - to niektóre z atrakcji. W programie są jeszcze: zajęcia na siłowni z instruktorem CGC Gym Center, pokaz malowania graffiti, gry, tańce i zabawy. Zapraszamy na piknik rodzinny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 czerwca 2016, 18:30,

Teatralia Konstancin-Jeziorna 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 czerwca 2016 roku o godz. 18.30 odbędzie się zakończenie sezonu edukacyjnego grup teatralnych KDK - TEATRALIA. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15, Hugonówka Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Podczas teatraliów wystąpią: Klinika lalek - Teatrzaki, Czas urwanego guzika - Za drzwiami, Zgniła woda - Miniatura, Piwo gratis - ad rem. Reżyseria: Ewa Cielesz - instruktor grup teatralnych KDK. Zapraszamy na Teatralia w Konstancinie-Jeziornie.

TEATRALIA KONSTANCIN-JEZIORNA 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie