Informacje29 sierpnia 2013, 00:00,

Piknik Naukowy w Ustanowie - Szkoła Eureka

Szkoła EUREKA zaprasza mieszkańców na Piknik Naukowy w Ustanowie, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Piknik odbędzie się 31 sierpnia 2013 roku w godz. 11.00-14.00 Miejsce: Szkoła Eureka przy ul. Głównej 10 w Ustanowie. Wstęp wolny! W programie organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: pokaz baniek mydlanych, eksperymentalne stacje badawcze, zajęcia i pokazy przyrodnicze. Zapraszamy na Piknik Naukowy w Ustanowie.

Piknik Naukowy w Ustanowie - Szkoła Eureka

Ponadto będą wielkie bańki mydlane i płonące bańki mydlane, a nawet kwadratowe bańki mydlane. Stacje badawcze, na których będzie można przeprowadzać naukowe doświadczenia i robić wybuchy. Wodne kule, w których można się turlać po tafli wody, niezwykły pokaz tresowanych sokołów i sów, zajęcia malarskie, filcowanie biżuterii i mnóstwo innych atrakcji. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na www.szkola-eureka.pl Obejrzyjcie poniżej umieszczony film, aby zobaczyć jak było w poprzednim roku:

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje29 sierpnia 2013, 00:00,

FESTYN STRAżACKI W MROKOWIE 2013

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Starosta Piaseczyński, OSP Mroków, Sołtysi i Rady Sołeckie Mrokowa i Jazgarzewszczyzny, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na festyn strażacki w Mrokowie. Impreza odbędzie się w niedzielę 1 września 2013 roku o godz. 14.00. Miejsce: plac OSP przy ul. M. Świątkiewicz w Mrokowie. Zaplanowano całodzienne atrakcje, min. występ zespołów Sąsiedzi oraz Mrokowiacy, natomiast wieczorem odbędzie się koncert zespołu FANATIC. Zapraszamy na Festyn Strażacki w Mrokowie.

FESTYN STRAżACKI W MROKOWIE

Program Pikniku Rodzinnego w Mrokowie:
14.00 Otwarcie Loterii Fantowej
16.00 Uroczyste otwarcie pikniku
16-20 Atrakcje na scenie: iluzjonista, występy rodzinne, kabaret Barwy Jesieni, konkurs z nagrodami, występ zespołów Sąsiedzi i Mrokowiacy
20.00 Koncert zespołu FANATIC
21.30 Zabawa taneczna z DJ Maro