Informacje25 czerwca 2016, 15:00,

Piknik Chojnowski w Orzeszynie 2016

25 czerwca 2016 roku o godz. 15.00 odbędzie się Piknik Chojnowski. Miejsce: plac rekreacyjny przy ul. Klonowej, Orzeszyn. W programie: animacje dla dzieci, bajka dla dzieci, iluzja na wesoło, pokazy strażackie, koncert zespołu Leśne Echo, DJ, zabawa taneczna.

PIKNIK CHOJNOWSKI W ORZESZYNIE 2016

Informacje20 czerwca 2016, 09:07,

Relacja z gali finału konkursu Nauczyciel z Klasą Piaseczno 2016

We wtorek, 14 czerwca 2016 roku w Domu Kultury w Piasecznie odbył się już IV finał konkursu „Nauczyciel z Klasą”. Galę poprowadzili organizatorzy i przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno: przewodniczący Piotr Nowak oraz sekretarz Oliwia Malczyk.

Relacja z finału konkursu Nauczyciel z Klasą Piaseczno 2016

Uroczystość rozpoczął występ muzyczny jednego z finalistów konkursu „Piaseczyński Pokaż Talent” również organizowanego przez MRGP. Prowadzący przybliżyli zebranym idee „Nauczyciela z Klasą”, zmienionej ordynacji wyborczej oraz przy użyciu prezentacji multimedialnej przedstawili wyniki frekwencji z poprzednich edycji. Warto zaznaczyć, że w tym roku rozszerzono konkurs na szkoły z całego powiatu piaseczyńskiego, więc udział w akcji mogło wziąć więcej uczniów.

Kulminacyjnym punktem programu było wręczenie nagród wszystkim zwycięzcom, poprzedzony występem kolejnej uczestniczki lokalnego konkursu talentów. Pamiątkowe dyplomy i kwiaty wręczyli prowadzący, główna koordynatorka projektu- Natalia Kapusta, pani wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak oraz członkini Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego-Katarzyna Paprocka.

Galeria zdjęć z finału konkursu Nauczyciel z Klasą Piaseczno 2016

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Gala została zakończona wspólnym zdjęciem nagrodzonych wraz z organizatorami oraz kolejnym występem wokalnym. Następnie goście przeszli do nieoficjalnej części uroczystości, połączonej z poczęstunkiem.

Marcelina Kurzyk - Rzecznik MRGP

Galeria zdjęć z Galii finałowej Nauczyciel z Klasą: www.facebook.com/MRGPiaseczno
Poznaj wyniki konkursu Nauczyciel z Klasą (pdf)