Informacje19 maja 2014, 19:39,

Pijana uszkodziła trzy zaparkowane samochody

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała kobieta, która wczoraj nad ranem trafiła w ręce policjantów z piaseczyńskiej drogówki. Małgorzata J. w takim stanie kierowała autem, wyjeżdżając z parkingu rozbiła trzy zaparkowane pojazdy. Teraz odpowie za popełnione przestępstwo i wykroczenia. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj nad ranem policjanci z piaseczyńskiej drogówki zostali wezwani na ulicę Kwadratową w Józefosławiu, gdzie doszło do trzech kolizji. Obecni na miejscu zdarzenia świadkowie uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwej kobiecie i przekazali ją w ręce przybyłych na miejsce funkcjonariuszy.

Policjanci ustalili, że kobieta siedząca za kierownicą peugeota wyjeżdżając z parkingu doprowadziła do kolizji z mercedesem, chevroletem i mazdą. Badanie stanu trzeźwości Małgorzaty J. wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Kobieta będzie odpowiadała za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje19 maja 2014, 21:26,

Spotkanie z Dorotą Gellner w Piasecznie i Głoskowie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie autorskie z Dorotą Gellner - popularną autorką książek dla dzieci, które odbędzie się 21 maja 2014 roku o godz. 9:30 (Oddział dla dzieci przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie) oraz o godz. 11:00 (Filia Głosków przy ul. Parkowej 8 w Głoskowie). Po spotkaniach, będzie możliwość zakupu książek autorki. Zapraszamy.

SPOTKANIE Z DOROTĄ GELLNER W PIASECZNIE I GŁOSKOWIE