Informacje29 czerwca 2007, 00:00,

Pierwszy biuletyn Ośrodka Brzanka w Górze Kalwarii

Pojawił się pierwszy numer Biuletynu Informacyjno - Reklamowego, który jest poświęcony Ośrodkowi Brzanka w Górze Kalwarii. Do ośrodka zapraszałam już na naszym prywatnym forum powiatu piaseczyńskiego. Ośrodek Brzanka to spokojne miejsce nad Wisłą, gdzie można przyjechać rowerkiem, czy przyjść na spacer.

Ośrodek Brzanka planuje uruchomić komunikację spod Ratusza w Górze Kalwarii odrestaurowanym powozem konnym. Na najmłodszych czekają m.in.: koń Duduś, kozy Mela i Cyryl, papużki nierozłączki, żółw, kurki, bażanty. W każdą niedzielę o 11:00 giełda zwierząt domowych.

Restauracja Brzanka czynna do godziny 10:00 zaprasza do korzystania z usług kateringowych. Zestaw obiadowy + dojazd to tylko 14 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.brzanka.waw.pl Organizowałam tam imprezy firmowe i obiady dla wycieczek. Mogę z czystym sumieniem polecić ten lokal.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje29 czerwca 2007, 00:00,

Wakacje w gminie Góra Kalwaria - miesiąc lipiec

W okresie wakacyjnym basen w Górze Kalwarii zaprasza dzieci na zajęcia w dni powszednie między 10:00 a 13:00. Zajęcia prowadzą instruktorzy pływania i ratownicy. UWAGA! Bilet ulgowy na czas wakacji kosztuje 3,5 zł za godzinę. 3, 16 i 26 lipca 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00, przy basenie odbędą się imprezy sportowo - rekreacyjne dla dzieci i młodzieży.

Kino Uciecha w Górze Kalwarii zaprasza na seanse weekendowe o 15:00 dla dzieci, o 18:00 dla dorosłych.

7 lipca na zamku w Czersku rozbiją obóz rycerze. Przez tydzień będzie można uczestniczyć w pokazach, turniejach i zabawach.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza młodzież na zajęcia plastyczne Olgi £askiej: Szmateks Land.