Informacje9 lutego 2008, 00:00,

Pierwsze Urodziny prywatnego serwisu Powiat Piaseczyński

Z przyjemnością informujemy, że strona powiat-piaseczynski.info obchodzi swoje pierwsze urodziny. Prace nad serwisem rozpoczęły się o wiele wcześniej, ale pierwszy wpis w serwisie został napisany 10 lutego 2007 roku. W związku z tym, w niedzielę 10 lutego 2008 roku nasz serwis obchodzi swoje pierwsze urodziny. Przez ten rok staraliśmy się Wam dostarczać aktualnych informacji o wydarzeniach rozrywkowych, sportowych i kulturalnych w powiecie piaseczyńskim i poszczególnych gminach w powiecie: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn.

PIERWSZE URODZINY PRYWATNEGO SERWISU POWIAT-PIASECZYNSKI.INFO

Z okazji pierwszych urodzin, pozwoliliśmy sobie w wielkim skrócie podsumować rok istnienia naszej strony. W ciągu roku, napisaliśmy 820 informacji, w których poruszaliśmy wiele spraw dotyczących powiatu piaseczyńskiego. Pod informacjami pojawiło się już ponad 2000 komentarzy, które zostały napisane przez odwiedzających nas mieszkańców. Naszą stronę odwiedza średnio 1000 osób dziennie, z czego odsłon mamy kilka do kilkunastu razy więcej, a ich liczba z miesiąca na miesiąc rośnie. Z dnia na dzień powiększa się również liczba powracających użytkowników. Mamy 185 zarejestrowanych użytkowników na forum mieszkańców i nasi użytkownicy napisali łącznie 8000 wiadomości. Za te ostatnie liczby szczególnie dziękujemy Wam, czyli użytkownikom, którzy aktywnie pomagają w rozwoju naszego serwisu. Dodatkowo dziękujemy najbardziej aktywnym za to, że nasze forum nie świeci pustkami. Mamy nadzieję, że wysiłek osób tworzących ten serwis nie idzie na marne i kolejny nasz rok w Internecie, będzie jeszcze bardziej owocny.

Przy pierwszych urodzinach najczęściej pojawia się pytanie: jakie są plany na przyszłość? Na pewno chcemy w ciągu najbliższego roku uruchomić katalog firm, działających na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz newsletter najważniejszych informacji. Czego byśmy sobie życzyli na kolejny rok? Na pewno: jeszcze większej ilości odwiedzających i czytających nasz serwis, a przede wszystkim większej ilości aktywnie udzielających się mieszkańców na naszym Forum Powiatu Piaseczyńskiego. Czytających informacje w naszym serwisie, zachęcamy do jeszcze bardziej aktywnego współtworzenia serwisu i przyłączenia się do rozmów na forum e-mieszkańców.

Korzystając z okazji pierwszych urodziny prywatnego serwisu powiat-piaseczynski.info, chcemy podziękować dla wszystkich, którzy przez ten rok odwiedzili i odwiedzają naszą stronę oraz dla tych, którzy dostarczają nam swoje materiały i informacje. Jeżeli macie jakieś uwagi i sugestie dotyczące strony, to zachęcamy do pisania nam o tym komentując tą informację, lub wysyłając do nas maila na adres: info@powiat-piaseczynski.info Zachęcamy do współpracy. Zapraszamy wszystkich do korzystania z prywatnego serwisu powiatu piaseczyńskiego, bo to najlepsze miejsce dla każdego e-mieszkańca, które również i Ty możesz współtworzyć. Wielkie Dzięki Sąsiedzi Za Ten Rok.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje9 lutego 2008, 00:00,

Walentynki Dzień Św. Walentego w Bibliotece Miejskiej

Biblioteka Miejska Góra Kalwaria serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia: Dzień Świętego Walentego - tradycja polska i anglosaska. Zajęcia odbędą się we wtorek 12 lutego 2008 roku, o godzinie 10:00 w Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii (ul. Pijarska 40). Zajęcia dla dzieci są bezpłatne. Informacja o zajęciach, pochodzi z oficjalnej strony Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl

Podczas zajęć Dzień Świętego Walentego w Bibliotece Miejskiej, dzieci będą mogły zapoznać się z tradycją związaną z Dniem Św. Walentego. Spotkanie poprowadzi pani Elżbieta Lipska (etnolog) i będzie składało się z części teoretycznej oraz części plastycznej. Zainteresowani zajęciami, proszeni są o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu pod numerem telefonu (022) 727-31-04 do 10 lutego. Zapraszamy na zajęcia Dzień Świętego Walentego do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA