Informacje10 lutego 2018, 14:00,

Pierwsza debata samorządowa w Piasecznie - 10 lutego 2018 r.

2018 rok jest rokiem wyjątkowym. To w tym roku wybierzemy na nowo burmistrzów, wójtów i radnych. Dlatego jako Gazeta Lokalna Stacja Południe postanowiliśmy zorganizować pierwszą w tym roku debatę samorządową. Na nią zaprosiliśmy wszystkie partie polityczne, które przewijają się w ogólnopolskich sondażach, a także lokalne komitety. Swój udział potwierdzili: Prawo i Sprawiedliwość - Pan Wojciech Ołdakowski, Platforma Obywatelska - Pan Daniel Putkiewicz, Polskie Stronnictwo Ludowe - Pan Józef Zalewski, Nasza Gmina, Nasz Powiat - Pan Jan Adam Dąbek, Nowoczesna - ?, Kukiz'15 - ?. Zaproszenie otrzymali: Porozumienie dla Polski, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Partia Razem, KWW Nasz Sport i Kultura, KWW M.J Batyckiej-Wąsik, Burmistrz Konstancina i Burmistrz Góry Kalwarii.

PIERWSZA DEBATA SAMORZĄDOWA W PIASECZNIE 2018

Nie zabraknie także lokalnych społeczników, którzy utworzą tzw. Radę Społeczną: Warsztaty Terapii Zajęciowej, Józefosław Nasz Wspólny Dom, Stowarzyszenie Wólki Kosowskiej i Kosowa, Piaseczyńska Rada Seniorów. Zaproszeni społecznicy będą mogli zadawać pytania kandydatom w wyborach samorządowych.

Debata samorządowa, będzie składała się z trzech części:
I panel to cztery pytania moderatora dotyczące: zmian w kodeksie wyborczym, walki ze smogiem, gospodarce komunalnej i finansom publicznym.
II panel to pytania ze strony tzw. Rady Społecznej.
III panel to pytania od mieszkańców.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Debata odbędzie się 10 lutego 2018 roku w godzinach 15:00 - 18:00. Miejsce: sala konferencyjna w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5 w Piasecznie).

Będziemy na bieżąco Was informować o wszystkich informacjach dotyczącej tej debaty. Mam nadzieję, że będziecie z nami 10 lutego 2018 roku.

Gazeta Lokalna Stacja Południe

Informacje20 stycznia 2018, 18:00,

Karnawałowy wieczorek taneczny dla dorosłych z Big Bandem Dla Frajdy w Łazach

20 stycznia 2018 roku w godz. 19.00 - 21.00 odbędzie się karnawałowy wieczorek taneczny dla dorosłych z Big Bandem Dla Frajdy. Bilet 10 zł./os. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8.

KARNAWAŁOWY WIECZOREK TANECZNY DLA DOROSŁYCH Z BIG BANDEM DLA FRAJDY W ŁAZACH

Kolejny wieczorek taneczny zaplanowany jest w następującym terminie: 3.02.2018 godz. 19.00 - 21.00 - Miejsce: filia GOK Lesznowola w Janczewicach, ul. Jedności 99a.