Informacje4 maja 2008, 00:00,

Picasso, Matisse, Miró w Muzeum Regionalnym Piaseczno

Muzeum Regionalne Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na wernisaż wystawy: PICASSO, MATISSE, MIRÓ. Wernisaż odbędzie się w piątek 9 maja 2008 roku, o godzinie 18:30 w Muzeum Regionalnym (Plac Piłsudskiego 10, Piaseczno). Informację o wernisażu otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury (współpracują z nami).

PICASSO, MATISSE, MIRÓ

Wystawa Picasso, Matisse, Miró, obejmuje około 60 oryginalnych grafik (w większości litografii) autorstwa Pabla Picassa, Henriego Matisse'a i Juana Miró. Wystawę można zwiedzać od 10 maja do 1 czerwca 2008 roku, w godzinach pracy Muzeum Regionalnego w Piasecznie. Serdecznie zapraszam na wernisaż wystawy: Picasso, Matisse, Miró.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno

Informacje5 maja 2008, 00:00,

II EKO RAJD ROWEROWY Człowiek a środowisko naturalne

Oddział PTTK Piaseczno zaprasza na II EKO Rajd rowerowy: Człowiek a środowisko naturalne, który odbędzie się 17-18 maja 2008 roku. Celem rowerowego Rajdu EKO, jest: popularyzacja walorów krajoznawczych ziemi piaseczyńskiej, popularyzacja walorów uzdrowiskowych Konstancina-Jeziorny, popularyzacja turystyki kwalifikowanej wśród młodzieży. Organizatorami II EKO Rajd Rowerowego są: Zarząd Oddziału PTTK w Piasecznie, Koło Terenowe PTTK w Piasecznie, Urząd Gminy Lesznowola, Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny Traper w Konstancinie-Jeziornie oraz Nadleśnictwo Chojnów.

II EKO RAJD ROWEROWY: CZ£OWIEK A ŚRODOWISKO NATURALNE

Do udziału w II EKO Rajdzie Rowerowym: Człowiek a środowisko naturalne, zapraszamy wszystkich chętnych, głównie młodzież szkolną. Zgłoszenia drużyn i wpłaty wpisowego przyjmowane będą, do dnia 9 maja 2008 roku w Biurze Oddziału PTTK w Piasecznie, Plac Piłsudskiego 3. Trasa Rajdu 1R (rowerowa) 1-dniowa 18 maja 2008 roku: Piaseczno GOSiR ul. Sikorskiego 20 (start godzina 10:00), Powsin (zielonym szlakiem rowerowym), Okrzeszyn, Obórki, Ciszyca, Gassy, Cieciszew, Obory, Konstancin Jeziorna, Plac sportowy. Długość trasy: około 30 km. W miejscu zakończenia EKO Rajdu przeprowadzone będą Konkursy: konkurs wiedzy ekologicznej oraz konkurs turystyczno - krajoznawczy (pytania zadania wraz z materiałami drużyny otrzymają na starcie). II EKO Rajd Rowerowy, odbędzie się bez względu na pogodę.

Regulamin II EKO Rajdu oraz więcej informacji przeczytacie w informacji Jacentego na naszym forum: II EKO Rajd Rowerowy. Weź udział w rowerowym rajdzie EKO!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno - Konstancin