Informacje21 listopada 2008, 00:00,

Piątkowe spotkanie z Joanną Kaczmarek w Zalesiu Górnym

Klub Miłośników Filmu i Teatru działający przy bibliotece publicznej w Zalesiu Górnym serdecznie zaprasza na spotkanie z reżyserem i scenarzystą: Joanna Kaczmarek. Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2008 roku o godzinie 18:30 w bibliotece przy ul. Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym. Zapraszamy na spotkanie z Joanną Kaczmarek.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 listopada 2008, 00:00,

Zapraszamy na VII Spotkania Chóralne w Zalesiu Dolnym

Chór Liturgiczny z Zalesia Dolnego wspominając Świętą Cecylię Patronkę muzyki kościelnej serdecznie zaprasza na VII Spotkania Chóralne w Zalesiu Dolnym. Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2008 roku o godzinie 18:00 w kościele N.M.P Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym. Kolejny już raz pragną wspólnym śpiewem uczcić ich patronkę. Centralnym punktem uroczystości będzie Msza Święta, podczas której śpiewy wykonają połączone Chóry. Po liturgii, odbędzie się koncert w wykonaniu zaproszonych zespołów. Serdecznie zapraszamy na spotkanie chóralne do Zalesia Dolnego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno