Informacje17 sierpnia 2007, 00:00,

Piąta Wyprzedaż Garażowa w Chylicach - zaproszenie

Zapraszamy Was serdecznie na piątą już wyprzedaż wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych, która odbędzie się 25 sierpnia 2007 roku, w godzinach od 10:30 do 18:00 w Chylicach (Gmina Konstancin-Jeziorna) przy ulicy Broniewskiego 2A. Na najbliższej wyprzedaży garażowej, przeważającym asortymentem będą doniczki – około 1000 sztuk.

piąta Wyprzedaż Garażowa w Chylicach
kliknij aby powiększyć

Wszystkie doniczki zostaną przecenione od 20% do 90% w zależności od serii i gatunku. W asortymencie ceramiki znajdą Państwo bogaty wybór doniczek do wnętrz oraz donic ogrodowych, świeczniki, serwetniki, wazony do suchych kompozycji w różnorodnej gamie kształtów oraz w wielu opcjach kolorystycznych. Pojawią się również figurki ogrodowe, porcelana: talerze, mleczniki, wazoniki, puzderka. Ceny na najbliższej wyprzedaży już od 50 groszy.

Część asortymentu można zobaczyć na stronie internetowej: sharmlover. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń: 0506 504 833 lub napisz na adres mailowy: kasiahendren@hotmail.com Przyłącz się do rozmowy na temat wyprzedaży garażowych na naszym prywatnym forum powiatu piaseczyńskiego w poście: Wyprzedaż Garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych
autor/źródło: Kasia Hendren - organizatorka wyprzedaży garażowych w Chylicach

Informacje15 sierpnia 2007, 00:00,

Klub Kino Piaseczno zaprasza na pożegnanie wakacji 2007

Klub Kino w Piasecznie i Agencja Muzyczna 2FUNK.pl zapraszają na Pożegnanie Wakacji w rytmach muzyki House. Podczas imprezy zagrają: Danny Deep (2funk.pl), oraz Comet (2funk.pl). Pożegnanie wakacji w Klubie Kino odbędzie się w sobotę 1 września 2007 roku. Start imprezy o godzinie 21:00. Wstęp kosztuje 5 złotych. Zapraszamy do Klubu Kino!

Pożegnanie Wakacji w Klubie Kino Piaseczno
kliknij aby powiększyć

Danny Deep dzięki swojej muzycznej otwartości przez jego życie przewinęły się takie style jak: pop, rock, R'n'B, dance czy blues. Podróż ta pozwoliła mu wreszcie dotrzeć do tego, który go najbardziej pochłonął House. Gra od 2005 roku. W jego setach usłyszeć można latino house, funky i utwory wypełnione wokalami. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu zagościł w radiu z nowo powstałym kanałem house. Gra dla ludzi, bo to tak na prawdę oni tworzą klimat dobrej i udanej imprezy. Demo Danny Deep możecie ściągnąć ze strony 2funk.pl: Live Set (file: mp3, time: 01:01:45, size: 56,5 MB). Inne jego utwory znajdziecie na jego oficjalnej stronie Danny Deep: dannydeep.pl

Klub Kino znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Sienkiewicza 11. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa). Kontakt mailowy: info@klubkino.waw.pl, strona internetowa: www.klubkino.waw.pl Klub Kino zaprasza do siebie wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić przy dźwiękach muzyki klubowej i tanecznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno