Informacje18 czerwca 2009, 00:00,

PIASECZYńSKIE TEATRALIA SOBÓTKOWE PIASECZNO

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno oraz Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na trzydniowe PIASECZYńSKIE TEATRALIA SOBÓTKOWE, które odbędą się od 19 do 21 czerwca 2009 roku. Podczas Piaseczyńskich Teatraliów, zaprezentują się teatry lokalne i zagraniczne, ponadto każdego wieczoru czas umilą koncerty muzyki folkowej. Nie zabraknie też tradycyjnego obrzędu nocy świętojańskiej. Opisy wykonawców, można przeczytać w pliku PDF, udostępnionym na stronie MGOK Piaseczno: teatralia2009.

PIASECZYńSKIE TEATRALIA SOBÓTKOWE PIASECZNO

Piaseczyńskie Teatralia Sobótkowe trzydniowy program:

19 czerwca (piątek)
godz. 20.30 - scena w parku miejskim - koncert Michała Rudasia z zespołem
godz. 21.30 - plener w parku miejskim - "Kijowski Teatr Uliczny" - "Marzenia albo karnawał"
godz. 22.30 - parking przy Urzędzie Gminy - teatr "Nic Ponad" i przyjaciele - "Zabawa sznurkami
20 czerwca (sobota)
godz. 20.30 - scena w parku miejskim - koncert zespołu White Garden
godz. 21.30 - plener w parku - formacje jazz - K.S. Grawitacja
godz. 22.00 - scena w parku miejskim - teatr "Nic Ponad" - " Anegdoty o Aniołach"
godz. 22.30 - plener w parku - Teatr "Formy" - "Babel"
21 czerwca (niedziela)
godz. 12.30 - ogródek Parafii Św. Anny - Rob Flaming Show
godz. 16.00 - scena w parku miejskim - Teatr Horrorek i inni - "Teatralia dla najmłodszych"
godz. 20.30 - scena w parku miejskim - koncert "Kapela Drewutnia" - cz. 1
godz. 21.00 - plener w parku miejskim - Obrzęd Nocy Świętojańskiej
godz. 21.30 - scena w parku miejskim - koncert "Kapela Drewutnia" - cz. 2
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje19 czerwca 2009, 00:00,

Przeboje Muzyki Filmowej, Musicalowej i Operowej

Teatr Tańca Szansa zaprasza na I FESTIWAL NAJWIęKSZE PRZEBOJE MUZYKI FILMOWEJ, MUSICALOWEJ I OPEROWEJ. Festiwal odbędzie się 21 czerwca 2009 roku. Widowisko prezentowane będzie w sali widowiskowej Domu Parafialnego przy kościele pw. św. Anny w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10. Początek o godz. 19:30. Wystąpią: Teatr Tańca Szansa oraz gościnnie Tadeusz Kurasiewicz (akordeon, aranżacja utworów), Studio Scena i Zespół Artystyczny Styl. Impreza zorganizowana została w ramach realizacji projektu: Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno