Informacje21 kwietnia 2016, 10:00,

Piaseczyńskie Targi Pracy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 kwietnia 2016 roku w godz. 10.00 - 14.00 zapraszamy osoby poszukujące pracy oraz pracodawców do aktywnego udziału w VIII edycji Piaseczyńskich Targów Pracy. Miejsce: Zespół Szkół nr 1 (sala gimnastyczna), ul. Szkolna 10 w Piasecznie. Organizatorzy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, Powiat Piaseczyński. W trakcie targów bezpłatne porady specjalistów z Państwowej Inspekcji Pracy, ZUS, Urzędu Skarbowego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Zapraszamy na Piaseczyńskie Targi Pracy!

PIASECZYŃSKIE TARGI PRACY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 kwietnia 2016, 08:00,

Staż w administracji - rekrutacja osób niepełnosprawnych do projektu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego prowadzi do końca kwietnia 2016 r. rekrutację do projektu „Staż w administracji publicznej drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy”.

STAŻ W ADMINISTRACJI - REKRUTACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO PROJEKTU

Projekt przeznaczony jest dla osób, które spełniają poniższe podstawowe warunki:
• brak zatrudnienia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej – w dniu przystąpienia do Projektu i na dzień 01.04.2015 r.,
• wiek aktywności zawodowej,
• posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
• motywacja do nauki i znalezienia w przyszłości ciekawej pracy,
• przejście procesu rekrutacji do Projektu,
• pierwszeństwo w kwalifikacji do Projektu będą miały osoby, które w ciągu maksymalnie 12 miesięcy od przystąpienia do Projektu kończą naukę lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed przystąpieniem do Projektu ją zakończyły.

Osoby, które chciałyby skorzystać z udziału w projekcie i spełniają warunki formalne, mogą przesłać swoje CV na adres: staze.warszawa@firr.org.pl. Po otrzymaniu CV pracownicy fundacji skontaktują się z kandydatami w celu umówienia terminu na spotkanie rekrutacyjne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacji na temat realizowania projektu w Warszawie udziela Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego oddział warszawski: pl. Konstytucji 5/4, 00-657 Warszawa, tel. (22) 400 50 73.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie