Informacje31 lipca 2016, 10:00,

Piaseczyńskie śniadanie na trawie w Parku Miejskim w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 lipca 2016 roku w godzinach 10:00 - 20:00 zapraszamy na Piaseczyńskie Śniadanie na trawie w Parku Miejskim w Piasecznie. Podczas Śniadania na Trawie będzie okazja spróbować ekologicznych specjałów lokalnych restauracji. Czekają również warsztaty mydlarskie, vintage & redesign czy kolorowanki antystresowe, zajęcia z relaksacji, joga na świeżym powietrzu i masaże. Wszystko po to, byś mógł się odpocząć przy śpiewie ptaków i w błogiej ciszy. Tego dnia nie licz na gwar w Parku Miejskim. Zabdamy o chill-out i spokojny nastrój przy filiżance dobrej kawy, na jednym z leżaków lub kocy. Dla chętnych będzie także możliwość rozmowy z specjalistami z dzieciny fitness czy jogi, którzy opowiedzą o tym, jak obniżyć stres w codziennym życiu. Przyjdź na piaseczyńskie śniadanie na trawie w Parku Miejskim.

PIASECZYŃSKIE ŚNIADANIE NA TRAWIE W PARKU MIEJSKIM W PIASECZNIE

Odwiedź Park Miejski w Piasecznie w niedzielny poranek. Zjedz ekologiczne śniadanie i zrelaksuj się - z rodziną przy sztuce hand-made lub na trawie przy jodze i dobrej książce. Świat pędzi w zastraszającym tempie. W ciągu jednego dnia nie uda się go zmienić, ale można znaleźć chwilę dla siebie, bez telefonu, komputera, w towarzystwie bliskich znajomych, rodziny i dzieci. Dołącz do nas podczas Śniadania na Trawie w Parku Miejskim w Piasecznie w dniach 31 lipca oraz 7 sierpnia 2016. Zacznij Twój dzień w trybie slow! Chcemy przypomnieć sobie dotyk ziemi pod stopami, relaks na kocu w słoneczny dzień czy rozprostowanie nóg na wygodnym leżaku! Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/523093717877049/

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 lipca 2016, 18:30,

Powstanie Warszawskie - konieczność czy błąd? Debata historyków w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Prawo i Sprawiedliwość Konstancin-Jeziorna zaprasza wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie w ramach obchodów 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Debata odbędzie się 26 lipca 2016 roku o godz. 18:30 w Centrum Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się debata dwóch historyków - Tadeusza Płużańskiego oraz Leszka Żebrowskiego - na temat Powstania Warszawskiego.

POWSTANIE WARSZAWSKIE - KONIECZNOŚĆ CZY BŁĄD? DEBATA HISTORYKÓW W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Temat dyskusji: "Powstanie Warszawskie - konieczność czy błąd?". Spotkanie tradycyjnie poprowadzą radny powiatowy Sergiusz Muszyński oraz reprezentujący młodzieżówkę PiS Martin Świegodziński.

POWSTANIE WARSZAWSKIE - KONIECZNOŚĆ CZY BŁĄD? DEBATA HISTORYKÓW W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

TADEUSZ M. PŁUŻAŃSKI historyk, publicysta, autor książek, prezes Fundacji "Łączka".

LESZEK ŻEBROWSKI historyk, publicysta, autor książek, pionier badań nad Narodowymi Siłami Zbrojnymi.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie