Informacje18 czerwca 2018, 13:00,

Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018

6 lipca na skwerze Kisiela, rozpocznie się pierwszy z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018.

PIASECZYŃSKIE KINO PLENEROWE 2018

Harmonogram wyświetlania filmów wybranych w internetowym głosowaniu:
pokazy w lipcu o godz. 21.30

– 6 lipca – Facet na miarę
– 13 lipca – Najlepszy
– 20 lipca – Zanim zasnę
– 27 lipca – Księgowy
pokazy w sierpniu o godz. 20.30
– 3 sierpnia – Klucz do wieczności
– 10 sierpnia – Rekiny Wojny
– 17 sierpnia – Kryptonim UNCLE
– 24 sierpnia – Carte Blanche
– 31 sierpnia – Jutro będziemy szczęśliwi
dodatkowy pokaz we wrześniu o godz. 20.00
– 7 września – film niemy pt. Robinson Crusoe, z muzyką i dubbingiem na żywo w wykonaniu zespołu Niemy Movie

PIASECZYŃSKIE KINO PLENEROWE 2018

– W tym roku przenosimy Kino Plenerowe z parkingu na wyremontowany skwer Kisiela. Będą oczywiście leżaki, dzięki zakupionym podkładkom usiąść będzie też można na schodach, które tworzą naturalny amfiteatr. Mamy nadzieję, że miejsce to będzie w wakacje tętnić życiem – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji.

Organizatorem Kina Plenerowego jest Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. Inicjatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno.

Regulamin Kina Plenerowego 2018 (.pdf)

Polecane dla Ciebie

Informacje11 czerwca 2018, 13:57,

Remont placu zabaw przy Kusocińskiego w Piasecznie

Od 11 czerwca 2018 roku rozpoczynają się prace remontowo-budowlane na placu zabaw, który znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Kusocińskiego z Wojska Polskiego w Piasecznie.

REMONT PLACU ZABAW PRZY KUSOCIŃSKIEGO W PIASECZNIE
foto: Er Zet

Przedmiotem prac jest wymiana nawierzchni ogródka jordanowskiego. Zaplanowano m.in.: wywóz piasku, usunięcie darni, oczyszczenie, przygotowanie terenu, wykonanie nawierzchni pod urządzenia. Teren będzie zamknięty do 15 lipca. W trakcie prowadzonych prac, nie będzie można z niego korzystać. Gmina Piaseczno przeprasza za utrudnienia.

REMONT PLACU ZABAW PRZY KUSOCIŃSKIEGO W PIASECZNIE

Dodatkowo wykonana będzie naprawa obecnych urządzeń oraz pojawią się nowe m.in.: bujaki, karuzela Tomek, huśtawki wagowe, bocianie gniazdo i walec.