Informacje4 września 2012, 00:00,

Piaseczyńskie Judaika - spacer z przewodnikiem

Krajoznawcy PTTK Piaseczno zapraszają w najbliższą niedzielę 9 września 2012 roku o godz. 10.00 na spacer z przewodnikiem po Piasecznie: PIASECZYńSKIE JUDAIKA. Będzie to kolejna wycieczka z cyklu spacerów zatytułowanych: Jak to drzewiej bywało. Zbiórka zainteresowanych osób, przed Ratuszem w Piasecznie o godz. 10.00. Czas spaceru około 2 godzin. Udział w spacerze z przewodnikiem po Piasecznie jest bezpłatny.

PIASECZYńSKIE JUDAIKA - SPACER Z PRZEWODNIKIEM PO PIASECZNIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 września 2012, 00:00,

Taneczne szaleństwo z Egurrola Dance Studio

Egurrola Dance Studio serdecznie zaprasza na Taneczne Szaleństwo w Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie, które odbędzie się w sobotę 8 września 2012 roku w godz. 10.00-15.00. W programie m.in. pokazy tancerzy znanych z programu You Can Dance, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i animacje taneczne prowadzone przez medialnych tancerzy Egurrola Dance Studio. Na scenie ustawionej przed galerią tancerze zaprezentują to, co w tańcu najlepsze i najpopularniejsze. Zapraszamy na taneczne szaleństwo w Konstancinie.

TANECZNE SZALEńSTWO Z EGURROLA DANCE STUDIO

Program tanecznego szaleństwa w Konstancinie:

- pokazy tancerzy znanych z programu "You Can Dance",
- pokaz grupy tanecznej VOLT Agustina Egurroli,
- pokazy taneczne w wykonaniu zespołów Egurrola Dance Studio (w tym tanecznych -Mistrzów Polski i Świata),
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
- animacje taneczne prowadzone przez medialnych tancerzy Egurrola Dance Studio,
- koncert gwiazdy,
- udział w wydarzeniu gwiazd tanecznych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna