Informacje21 marca 2007, 00:00,

Piaseczyńskie forum osiedlowe mieszkańców - zaproszenie

Prywatny serwis powiatu piaseczyńskiego rozpoczął współpracę z forum osiedlowym w Piasecznie. W związku z tym publikujemy zaproszenie. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców ulic: Sikorskiego, Kusocińskiego, Szkolnej, Fabrycznej, Wojska Polskiego, Aleja Róż, Powstańców Warszawy. Piaseczyńskie internetowe forum osiedlowe stworzone zostało specjalnie z myślą o nich przez jednego z nich.

Piaseczyńskie forum osiedlowe

Zapytacie pewnie - po co? A po to aby zebrać ludzi do kupy, ludzi o wspólnych zainteresowaniach, kłopotach, radościach, problemach. Stworzyć grono przyjaciół, sąsiadów - ale sąsiedzi nie powinni się mijać ze spuszczoną w dół głową, mruknąć albo nie coś tam pod nosem, ale powinni się wspierać i być przyjaciółmi. Często mijamy się na ulicy, w szkołach, sklepach, widzimy znajome twarze i nawet czasem przemyka nam przez myśl - on czy ona mieszka przecież w bloku obok, może tak jak my czasem potrzebuje z kimś pogadać, może tak jak my ma nietypowe hobby?

Teraz wszyscy możemy spotkać się w jednym miejscu. Na waszym forum osiedlowym - www.sikorskiego.xad.pl Zapraszamy!

Informacja została przesłana nam przez administratora forum osiedlowego: lamia, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Jeśli jesteś zainteresowany(a) współpracą z naszym serwisem powiat-piaseczynski.info, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje21 marca 2007, 00:00,

Spór o maszt przy ulicy Pięknej w Górze Kalwarii

W lutym 2006 roku Rada Gminy przegłosowała uchwałę umożliwiającą postawienie 40 metrowego masztu telefonii komórkowej przy ulicy Pięknej. Usytuowanie obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych i targu budzi kontrowersje. Mieszkańcy, do których ta informacja dotarła dopiero w 2007 roku zbierają podpisy pod protestem i żądają wyjaśnień. List otwarty wystosował radny powiatu piaseczyńskiego, Mateusz Baj, Redaktor Naczelny i Wydawca Nad Wisłą.

O finansowych kulisach głosowania (gmina miała dostawać 3,5 tys. miesięcznie tytułem dzierżawy gruntu) w 5 numerze Nad Wisłą pisze radny gminy poprzedniej kadencji Stanisław Fijka. W następnym numerze Nad Wisłą zostanie opublikowana odpowiedź na list otwarty podpisany przez burmistrz i przewodniczącego rady miejskiej. Streszczenie znajdziecie też na naszej stronie.

źródło: Gazeta podwarszawska Nad Wisłą
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria