Informacje26 maja 2011, 00:00,

Piaseczyński Przegląd Młodzieżowych Zespołów Muzycznych

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców do Parku Miejskiego, na Przegląd Młodzieżowych Zespołów Muzycznych PePe. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 28 maja 2011 roku, od godz. 12.00. Około godz. 20.00 zagra gwiazda wieczoru -zespół £¡KI £AN. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Piaseczyński Przegląd Młodzieżowych Zespołów Muzycznych

Zespoły zakwalifikowane do Piaseczyńskiego Przeglądu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych PEPE 2011 (kolejność alfabetyczna): A4, Absynth, C7 Band, Epsease, French Letters, God’s Gotta Boyfriend, Gruby Kot, Jimmy Hates You, Mechanism, Mirash, Neversaid, Off Road, Phthconez, Rafineria, Red Room.

Program Przeglądu PePe 2011 w Piasecznie:

10.45 rozpoczęcie imprezy,
10.50 losowanie kolejności prezentacji,
11.00-14.00 przesłuchania konkursowe,
14.00-14.30 przerwa,
14.30-17.00 przesłuchania konkursowe,
17.00-18.00 obrady jury,
17.00-18.20 próba £ąki £an,
18.20-19.10 ogłoszenie wynikow, wręczenie nagrod i koncert laureata,
19.10-21.00 koncert gwiazdy - £¡KI £AN.

Gwiazda przeglądu PePe - £¡KI £AN to polski zespół, grający według samych muzyków "£ąki Funk", a według recenzentów połączenie muzyki punk oraz funk. Debiutancka płyta £ąki £an ukazała się we wrześniu 2005 (wyd. Offmusic). Koncerty zespołu określa się jako energetyczne i pełne humoru. Zespół £ąki £an występował na wielu festiwalach, m.in.: Wisłostrada , Heineken Open’er, Coke Live Music, Przystanku Woodstock , RockPastwisku Śrem . Grali z grupami takimi jak: Jacknife Lee, Luke Slater, Kevin Saunderson, Transglobal Underground, Jazzanova. W lutym 2010 roku wydawnictwo £ąki£anda uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: muzyka alternatywna. Skład zespołu £ąki £an: Paprodziad (v), MegaMotyl (dr&v), Pon Kolny (k) , Bonk(g&v) , Zaj@c Cokictokloc (b&k&v), Je%us Marjan (k). Więcej informacji o zespole £ąki £an, można przeczytać na ich stronie: www.lakilan.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje27 maja 2011, 00:00,

Zapraszamy na Święto Niezapominajki 2011 w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, serdecznie zapraszją wszystkich mieszkańców na ŚWIęTO NIEZAPOMINAJKI, które odbędzie się na Rynku w Tarczynie 28 maja 2011 roku. Główną atrakcją imprezy będzie koncert słynnej wokalistki Eleni. Organizatorzy przewidzieli również dodatkowe atrakcje, np.: wystawę obrazów oraz kiermasz sztuki ludowej.

Święto Niezapominajki w Tarczynie

W godzinach 14.00-15.00 w Tarczynie zostaną przeprowadzone wyścig rowerowy oraz BIEG NIEZAPOMINAJKI o Puchar Burmistrza Tarczyna (trasa obejmie następujące ulice: Grójecka, Stępkowskiego, Reszki, Kółkowa, Pocztowa, Warszawska (pobocze oraz ścieżka rowerowa) do Rynku w Tarczynie). Więcej informacji o biegu, można przeczytać na stronie urzędu: www.tarczyn.pl Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn