Informacje6 marca 2018, 16:00,

Piaseczyński Mistrz Słowa - konkurs pięknego czytania Biblioteki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Starszą młodzież (uczniów szkół podstawowych klas IV-VII, gimnazjów, szkół średnich) oraz dorosłych zapraszamy do udziału w konkursie Piaseczyński Mistrz Słowa. Jest to konkurs pięknego czytania, którego nagrodą główną jest udział w nagraniu audiobooka „Piaseczyńskich legend”. Celem konkursu jest rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci, młodzieży i osób dorosłych, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i osób dorosłych, promocja czytelnictwa i „Piaseczyńskich legend” poprzez nagranie audiobooka z treścią legendy, propagowanie lokalnej kultury czytelniczej, budzenie zainteresowania wartościową literaturą, kształtowanie umiejętności pięknego czytania, nauka rywalizacji w miłej atmosferze. Regulamin konkursu dostępny na stronie biblioteki - biblioteka-piaseczno.pl/konkurs-mistrz-slowa-czytelniczy/

PIASECZYŃSKI MISTRZ SŁOWA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 marca 2018, 17:30,

BOGDAN WENTA W MYSIADLE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 marca 2018 roku o godz. 18:30 na hali sportowej w Mysiadle odbędzie się spotkanie z Bogdanem Wentą, najlepszym trenerem w historii piłki ręcznej w Polsce. Miejsce: hala sportowa przy ul. Kwiatowej 28, Mysiadło. Spotkanie poprowadzi Maciej Zakrocki.

BOGDAN WENTA W MYSIADLE

Bogdan Wenta - piłkarz ręczny oraz trener piłki ręcznej. W latach 1981–1994 reprezentant Polski (763 bramek w 191 oficjalnych meczach), zaś w latach 1997–2000 reprezentant Niemiec. Od 2004 do 2012 selekcjoner reprezentacji Polski. Podczas kariery zawodniczej, występował w Wybrzeżu Gdańsk, Bidasoa Irun, FC Barcelona, TuS Nettelstedt-Lubeka i SG Flensburg-Handewitt. Wziął udział w siedmiu finałach europejskich pucharów. Uważany za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie