Informacje30 marca 2009, 00:00,

Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej - Piaseczno 2009

Szkoła Językowa SPOT oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zapraszają na Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 31 marca 2009 roku o godzinie 10:00 w Ośrodku Kultury w Piasecznie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie, Starostwo Powiatowe, wydawnictwo Longman i Szkołę Językową SPOT. Honorowy Patronat nad festiwalem objął Starosta Piaseczyński - Jan Adam Dąbek.

PIASECZYńSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIESKIEJ

Dodatkowe informacje na temat Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej, można uzyskać w Szkole Językowej SPOT u Pani Małgorzaty Mierneckiej, tel. (022) 750-20-27, 0601-551-084, email: spot@box43.pl, strona internetowa szkoły: www.spot.org.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 marca 2009, 00:00,

IV rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn Barbara Galicz, Ks. Dziekan Tadeusz Jarząb oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą oraz koncert muzyczny poświęcony IV rocznicy śmierci Papieża - Jana Pawła II. W czwartek 2 kwietnia 2009 roku, w tarczyńskim Kościele p.w. św. Mikołaja odbędzie się koncert poświęcony Papieżowi-Polakowi. Wystąpi pochodząca z żywca kapela góralska Power FOLK. Koncert poprzedzi Msza Św. o 18:00. Imprezę uświetnią anegdoty Jana Pawła II.

Rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

IV rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II w Tarczynie:
18.00 - Msza Święta w tarczyńskim Kościele p.w. św. Mikołaja,
19.00 - Koncert Kapeli Góralskiej PowerFOLK z żywca,
20.00 - złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod płaskorzeźbą Jana Pawła II na Rynku w Tarczynie.

Kapela Góralska Power FOLK powstała w 2005 roku. To zespół pochodzący z żywca - stolicy beskidzkiej muzyki. Grają na tradycyjnych instrumentach: skrzypce, altówka akordeon, kontrabas. Więcej informacji na temat najmocniejszej kapeli góralskiej Power Folk znajdziecie na stronie internetowej: www.powerfolk.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn