Informacje25 kwietnia 2016, 10:00,

Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej - CK Piaseczno 2016

Już po raz 11. zapraszamy na finał Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 25 kwietnia 2016 r. w piaseczyńskim Centrum Kultury.

PIASECZYŃSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ - CK PIASECZNO 2016

Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej jest konkursem dwuetapowym. Zakończył się już etap szkolny, który wyłonił finalistów w każdej kategorii wiekowej, a przed nami wielki finał, czyli emocjonujące wydarzenie muzyczne, organizowane przez Szkołę Języków Obcych SPOT i Centrum Kultury w Piasecznie.

Tego dnia wystąpią dla Państwa soliści lub duety, które przygotują i zaprezentują jedną piosenkę w języku angielskim.

Jury w finale oceniać będzie: dobór repertuaru, poprawność wykonania zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej, interpretację i wrażenie artystyczne.

Organizatorzy zapewniają dyplomy i nagrody, których fundatorami są: Szkoła Języków Obcych SPOT, Gmina Piaseczno, Auchan, Macmillan Education, Pearson Longman oraz Oxford University Press. Patronat nad imprezą objął m.in. Burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis, który funduje Nagrodę Burmistrza.

Informacje26 kwietnia 2016, 08:30,

W dniach od 25.04 do 16.05.2016 roku odbędą się konsultacje społeczne projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu piaseczyńskiego (planu transportowego dla powiatu piaseczyńskiego).

PLANU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO DLA POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do planu transportowego. Uwagi w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane wyłącznie pisemnie, na specjalnie przygotowanym formularzu.

Plan transportowy, jak i formularz zgłaszania uwag/zmian są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.piaseczno.pl, na www.bip.bip.piaseczno.pl a także w wersji papierowej w Starostwie Powiatowym przy ulicy Chyliczkowskiej 14, w Kancelarii ogólnej ( parterze), w godz. od 8.30 do 15.00 w dni pracujące.

Wypełnione formularze konsultacyjne, należy przekazać w terminie do dnia 16.05.2016 r.:
- drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy: plan.transportowy@piaseczno.pl, wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne PT”,
- faksem na nr 227371158,
- drogą korespondencyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, 05-500 Piaseczno (liczy się data wpływu),
- bezpośrednio w Starostwie Powiatowym, ul.Chyliczkowska 14, Piaseczno - w godz. od 8.00 do 16.00, w Kancelarii ogólnej (parter) w dni pracujące.

W załączeniu (do pobrania w plikach):
- Projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu piaseczyńskiego (pdf)
- Wzór formularza do zgłaszania uwag/zmian (w wersji pdf i edytowalnej w formacie doc)