Informacje16 kwietnia 2009, 00:00,

Piaseczyński Dzień Poezji - Ełka Niagołowa i Elik Aimée

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z poetkami: bułgarską - Ełka Niagołowa i polską - Elik Aimée, w ramach Piaseczyńskiego Dnia Poezji. Piaseczyński Dzień Poezji odbędzie się w najbliższy piątek 17 kwietnia 2009 roku o godzinie 11:00 w oddziale dziecięcym Biblioteki przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy na Piaseczyński Dzień Poezji!

PIASECZYńSKI DZIEń POEZJI

Elik Aimée to historyk, dziennikarka radiowo-telewizyjna, poetka i prozatorka. Jurorka wielu ogólnopolskich konkursów literackich i wykładowca Uniwersytetu III-go wieku. Prowadzi również zajęcia z młodzieżą: warsztaty dziennikarskie, literackie i recytatorskie. Dotychczas wydała: Do spalenia, To fire!, Sierpniowy zapach Kazimierza, Czekając na wiatr, Ptaki mego nieba, Słowa cieniem serca malowane, Smycz – rzecz o zniewoleniu (dwa wydania), Sezon na bratki, Motyle. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: elikaime.republika.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 kwietnia 2009, 00:00,

Marek Orzechowski wystawa fotografii Z Daleka i z Bliska

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na Wernisaż Fotografii Marka Orzechowskiego pod tytułem: Z DALEKA I Z BLISKA, który odbędzie się 18 kwietnia 2009 roku o godzinie 17:00 w KDK przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Tematem prac będzie natura w ujęciu ogólnym - krajobrazowym jaki szczegółowym, ukazującym detal. Wystawę fotografii Marka Orzechowskiego, będzie można oglądać od 18 kwietnia do 6 maja 2009 roku. Serdecznie zapraszamy na wernisaż oraz wystawę fotografii.

Wystawa Fotografii Marek Orzechowski
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin