Informacje8 maja 2007, 00:00,

Piaseczyńska Wiosna Muzyczna - koncerty w Piasecznie

Ośrodek Kultury w Piasecznie i Parafia Świętej Anny w Piasecznie serdecznie zapraszają na VII Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną. Koncerty odbywać się będą w kolejne niedziele maja: 13, 20 i 27 maja 2007 roku. W najbliższą niedzielę 13 maja 2007 roku, o godzinie 19:30 w Kościele Św. Anny w Piasecznie odbędzie się pierwszy koncert w ramach Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej. Zagrają: Krzysztof Korban (akordeon), Grzegorz Toporowski (akordeon). Wstęp wolny.

Piaseczyńska Wiosna Muzyczna
kliknij aby zobaczyć plakat z programem

W programie kolejnych koncertów między innymi: 20 maja 2007 roku, o godzinie 19:30 w Domu Parafialnym w Piasecznie zagra Marcin Głuch na fortepianie. Natomiast 27 maja 2007 roku, o godzinie 19:30 w Kościele Św. Anny w Piasecznie zagrają: Agnieszka Cypryk (skrzypce) i Janusz Raczyński (gitara). Na wszystkie koncerty wstęp wolny. Koncerty prowadzić będzie: Zofia Sajkowska. Serdecznie zapraszamy!

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje8 maja 2007, 00:00,

Kolejna wyprzedaż garażowa już w najbliższy weekend

Ponieważ pierwsza wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych cieszyła się dużym powodzeniem zapraszamy na druga wyprzedaż, która odbędzie się w najbliższy weekend: 12 i 13 maja 2007 roku, od godziny 10:30 do 16:00. Najbliższa wyprzedaż garażowa odbędzie się w Chylicach (Konstancin-Jeziorna) przy ulicy Broniewskiego 2A. Zapraszamy!

Będzie to wyprzedaż garażowa ceramicznych wyrobów dekoracyjnych, wyrobów ogrodowych oraz doniczek (wewnętrznych oraz zewnętrznych). Wszystkie wyroby wykonano własnoręcznie w siedzibie rodzinnej firmy w Chylicach. Wszystkich wyrobów będzie ponad 2000 sztuk, głownie 2, 3 a nawet 4 gatunku. Tak wiec możesz stać się właścicielem wielkiej dżdżownicy, czy żaby ogrodowej już za 5 zł (cena regularna 29,99 zł).

Wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych

NOWOŚć: na tej wyprzedaży pojawia się wyroby do samodzielnej dekoracji: budda, doniczki, słoniki etc. Kup taki wyrób i sam zdecyduj, jaki nadasz mu wygląd. Ceny już od 1 złoty. Wyroby pochodzą z nadwyżki produkcyjnej. Tym razem na wyprzedaży pojawią się również doniczki pochodzące z bieżącej produkcji. Wyroby te będą w cenie regularnej pomniejszonej o 20/5. Dla zainteresowanych firm, kwiaciarni, oraz sklepów wystawiamy faktury VAT.

Część asortymentu można zobaczyć na stronie internetowej: sharmlover. Informację otrzymaliśmy od Kasi Hendren. Telefon kontaktowy: 0506504833 oraz mailowy: kasiahendren@hotmail.com. Zapraszamy wszystkich na wyprzedaż garażową.

Informację o pierwszej wyprzedaży garażowej, możecie przeczytać w naszej poprzedniej aktualności: wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna