Informacje3 lipca 2009, 00:00,

Piaseczyńska Orkiestra Dęta - Kapeliada Piaseczno 2009


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie serdecznie zapraszają mieszkańców oraz miłośników muzyki, na koncerty PIASECZYńSKA KAPELIADA PIASECZNO 2009. Koncerty, będą odbywały się w lipcu oraz sierpniu, i będą to występy najlepszych mazowieckich orkiestr dętych. W najbliższą niedzielę 5 lipca 2009 roku o godzinie 12:15, odbędzie się koncert, podczas którego wystąpi: PIASECZYńSKA ORKIESTRA DęTA, dyrygent Jan Kostka. Koncert poprowadzi Małgorzata Chmielewska. Koncert odbędzie się na Placu Kisiela w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy na Piaseczyńską Letnią Kapeliadę w Piasecznie.

PIASECZYńSKA ORKIESTRA DęTA

PIASECZYńSKA ORKIESTRA DęTA Dyrygent: Jan Kostka. Piaseczyńska Orkiestra Dęta, działa na terenie gminy Piaseczno od 2000 roku. Założycielem orkiestry jest grupa zapalonych amatorów, którzy znaleźli swoje miejsce przy Ośrodku Kultury w Piasecznie. Obecnie Piaseczyńska Orkiestra Dęta liczy 22 osoby w różnym wieku. Próby odbywają się dwa razy w tygodniu: w środy i soboty o godz. 17:00 w Gimnazjum Nr 1, przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Repertuar orkiestry to marsze, muzyka sakralna, pieśni patriotyczne oraz utwory muzyki współczesnej. Piaseczyńska Orkiestra Dęta, swoimi występami uświetnia wszystkie ważniejsze imprezy patriotyczne i okolicznościowe. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomuzykować w milej atmosferze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje4 lipca 2009, 00:00,

PCK Piaseczno organizuje zbiórkę datków pieniężnych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W związku z tragiczną sytuacją wielu rodzin na południu Polski, które dotknęła klęska powodzi, piaseczyński zarząd rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża zwraca się z gorącym apelem do mieszkańców miasta i gminy Piaseczno z prośbą o pomoc. PCK w Piasecznie organizuje zbiórkę datków pieniężnych, która odbędzie się od 6 d 10 lipca 2009 roku w siedzibie zarządu PCK, przy ulicy Chyliczkowskiej 20 w Piasecznie. Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie akcji PCK Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie