Informacje3 czerwca 2016, 18:00,

Piaseczyńska Noc Bibliotek 2016

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na pierwszą piaseczyńską Noc Bibliotek, która odbędzie się 3 czerwca 2016 roku. W godz. 18.00 - 22.00 będzie można skorzystać z atrakcji zarówno w bibliotece głównej jak i w filii w Józefosławiu.

PIASECZYŃSKA NOC BIBLIOTEK 2016

Informacje3 czerwca 2016, 20:00,

Robert Kasprzycki Band - Rynek Muzyczny w Piasecznie

3 czerwca 2016 roku o godz. 20.00 odbędzie się Rynek Muzyczny w Piasecznie, podczas którego wystąpi Robert Kasprzycki Band. Miejsce: Rynek, Pl. Piłsudskiego w Piasecznie.

ROBERT KASPRZYCKI BAND

Robert Kasprzycki to jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej, już na debiutanckiej płycie "Niebo do wynajęcia" dowiódł, że potrafi swą twórczością zainteresować także odbiorców nie będących fanami tego gatunku. Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, cześć zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej. Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd" . Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się "Piosenki iNie", będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem świetnego, "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Nowy album "CZTERY" ukazał się 4.10 i miał premierę w radiowej Trójce. Pomiędzy nagraniami i pisaniem trwa nieustająca trasa koncertowa... Zespól Robert Kasprzycki Band występuje w składzie: Robert Kasprzycki (głos, gitary), Maks Szelęgiewicz (gitara), Krzysztof Wyrwa - bas , Adam Zadora (perkusja). Zapraszamy.