Informacje29 kwietnia 2008, 00:00,

Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - Skwer Kisiela Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno, Sport Evolution Agencja Marketingu Sportowego zapraszają 3 maja 2008 roku w godzinach 11:30-14:30 na VIII Piaseczyńską Milę Konstytucyjną. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna, ma na celu: uczczenie 217 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, integrację środowiska mieszkańców naszego regionu, oraz popularyzację rekreacji ruchowej jako formy czynnego wypoczynku.

PIASECZYńSKA MILA KONSTYTUCYJNA

VIII Piaseczyńska Mila Konstytucyjna program zawodów:

11:30 Otwarcie biura zawodów (Skwer Stefana Kisielewskiego Kisiela, obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno), przyjmowanie zgłoszeń.
12:30 Uroczyste otwarcie Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej.
13:00 Bieg Dzieci kl. I-III na 1/4 mili (ok. 400m) oraz zabawy biegowe dla przedszkolaków.
13:10 Bieg Dzieci kl. V-VI na 1/2 mili (1 okrążenie trasy ok. 800m).
13:30 Bieg Główny Open, 1 mila (2 okrążenia trasy) z podziałem na kategorie: gimnazjum, szkoła średnia, open.
13:45 Tor przeszkód dla przedszkolaków.
14:00 Uroczyste wręczenie nagród i dekoracja zawodników.
14:30 Zamknięcie imprezy Piaseczyńska Mila Konstytucyjna.

Piaseczyńska Mila Konstytucyjna trasa: ul. Kościuszki (start skwer Kisiela), ul. Nadarzyńska - ul. Sierakowskiego - ul. Rynek - ul. Kościuszki (meta skwer Kisiela). W zawodach Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej, mogą uczestniczyć dorośli po podpisaniu oświadczenia oraz dzieci i młodzież do lat 18-tu po podpisaniu zgody przez rodzica lub nauczyciela (w biurze zawodów należy okazać dokument, np.: legitymację szkolną w celu zweryfikowania wieku uczestników). Organizatorzy zaplanowali nagrody dla uczestników biegów: Bieg Główny Open (za miejsca I-III: puchary; w biegu głównym: nagrody pieniężne w wysokości 1m-600zł, 2m-300zł, 3m-100zł, miejsca I-IV: nagrody rzeczowe), Kategorie Dziecięce (miejsce I-III: nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Piaseczyńską Milę Konstytucyjną.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno

Informacje23 kwietnia 2008, 00:00,

Loteria 10 lat+2 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Informujemy, że 23 kwietnia 2008 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, rozpoczyna się promocyjna loteria pod nazwą LOTERIA 10 LAT+2. Sprzedaż promocyjna trwa od 23 kwietnia 2008 roku, a zakończy się w dniu 31 maja 2008 roku o godz. 18:00. Nagrodą główną w loterii, jest samochód osobowy marki Peugeot 107, oraz wycieczka zagraniczna. £ączna wartość puli nagród w loterii 10 LAT+2, to około 45 000 zł.

Loteria 10 lat+2 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Warunkiem wzięcia udziału w loterii promocyjnej 10 LAT+2, jest dokonanie zakupów na minimalną kwotę 20 zł, w hipermarkecie Auchan Piaseczno, w okresie trwania sprzedaży promocyjnej oraz wypełnienie i czytelne podpisanie kuponu pod oświadczeniem, że klient zapoznał się z treścią regulaminu i go akceptuje. Dodatkowo warunkiem wzięcia udziału w loterii jest udanie się przez klienta do Punktu Obsługi Klienta w Auchan Piaseczno i okazanie, w celu ostemplowania, paragonu na podstawie, którego klient otrzymał kupon loteryjny wraz z kuponem loteryjnym oraz przekazanie ostemplowanego kuponu loteryjnego hostessie, która wrzuca go do urny.

Losowanie główne odbędzie się w hipermarkecie Auchan Piaseczno, w dniu 31 maja 2008 roku między godz. 18:30 a 18:45. Nagrodami losowania głównego są: samochód osobowy marki Peugeot 107 o wartości rynkowej 33100 PLN brutto oraz dodatkowa nagroda pieniężna w kwocie 3678 PLN brutto, łączna wartość nagrody wynosi 36778 PLN brutto, a także Voucher na wycieczkę o wartości rynkowej 7000 PLN brutto oraz dodatkowa nagroda pieniężna w kwocie 778 PLN brutto, łączna wartość nagrody wynosi 7778 brutto. Zrób zakupy za minimum 20 PLN, wypełnij kupon loteryjny, zgłoś się z kuponem i paragonem do Punktu Obsługi Klienta Auchan Piaseczno i weź udział w losowaniu. Informacje o loterii 10 LAT+2 oraz regulamin, otrzymacie w Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno
ul. Puławska 46 (mapa)