Informacje3 marca 2007, 00:00,

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa - sezon wiosenny

Piaseczyńskie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej przyjęło zasadę, że Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa jeździ o każdej porze roku. Na swojej stronie informują, że kolej wąskotorowa odbyła już w tym roku trzy wycieczki. Były one w plenerze śniegowym i mroźnym, zamówione przez grupę turystyczną. Często bywa tak, że te wycieczki Piaseczyńską Koleją Wąskotorową wiążą się działalnością nowo otwartej Restauracji ODJAZD, na stacji w Piasecznie. Jej goście zamawiają kursy, które po prostu realizuje Piaseczyńskie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej.

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa
kliknij aby powiększyć

Piaseczyńskie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej przyznaje, że dawniej było to niemożliwe, ponieważ nie wierzyli w to, że w zimie znajdzie się jakikolwiek klient, a klienci nie wierzyli, że Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa jest w stanie w zimie wyjechać. Okazało się, że zapotrzebowanie z jednej strony i możliwości techniczne z drugiej strony są..., dlatego nie ma już przerwy zimowej.

1 kwietnia 2007 o godzinie 11:00 Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa rozpocznie sezon wiosenny. Wyjazd przygotowywany jest przez Piaseczyńskie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej i Mazowieckie Oddział PTTK. Wycieczka nazywa się Niedziela Palmowa w Złotokłosie. Rezerwacje na bilety kolejowe przyjmowane są pod numerem telefonu: (022) 75676 38.

czytaj więcej i obejrzyj zdjęcia: www.kolejka-piaseczno.com
zdjęcie w informacji: Norbert Kiewicz
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Informacje4 marca 2007, 00:00,

Darmowe ogłoszenia powiatu piaseczyńskiego

Uruchomiliśmy darmowe ogłoszenia drobne powiatu piaseczyńskiego. Ogłoszenia adresowane są do osób prywatnych, jak i firm z powiatu piaseczyńskiego, chcących zamieścić swoje ogłoszenia w naszym prywatnym serwisie informacyjnym. Dzięki darmowym ogłoszeniom w naszym serwisie, mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego, mają możliwość umieszczania własnych ofert i ogłoszeń.

Darmowe ogłoszenia powiatu piaseczyńskiego

W podserwisie darmowe ogłoszenia wprowadziliśmy akceptację zgłaszanych przez Was ogłoszeń, w związku z tym ogłoszenie pojawia się dopiero po naszej weryfikacji.

Darmowe ogłoszenia drobne mieszkańców i firm powiatu piaseczyńskiego, należy zamieszczać tylko w działach tematycznie im odpowiadających. Jeśli nie ma kategorii, w której chcielibyście umieścić swoje ogłoszenie, prosimy o zamieszczenie jej w dziale "Inne", lub przekazanie nam swoich sugestii na temat wprowadzenia nowej kategorii ogłoszeń, wysyłając informację mailem na adres redakcji.

Darmowe ogłoszenia powstały dla wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, aby każdy z Was mógł za darmo zareklamować swoje usługi, znaleźć pracę, lub sprzedać rzeczy zalegające w mieszkaniu. Tylko kilka chwil, jakie potrzebujesz na wypełnienie formularza zgłoszeniowego - dzieli Ciebie od zaistnienia wśród darmowych ogłoszeń w naszym serwisie. My zajmiemy się resztą i będziemy promować Wasze ogłoszenia w Internecie. Pierwsze kroki w tym kierunku zostały już zrobione: został przygotowany kanał RSS darmowych ogłoszeń, który będzie wykorzystany do podlinkowania Waszych ogłoszeń na kilkunastu naszych serwisach w Internecie + innych darmowych czytnikach kanałów RSS online.

Będziemy wdzięczni za przetestowanie darmowych ogłoszeń dodając do bazy swoje ogłoszenia: dodaj ogłoszenie. Proszę o zgłaszanie nam (komentując tą informację) wszystkich znalezionych usterek i innych nietypowych zachowań darmowych ogłoszeń.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy: