Informacje27 września 2013, 00:00,

Piaseczyńska Akcja Adopcyjna w Piasecznie

29 września 2013 roku na Rynku Miejskim odbędzie się Piaseczyńska Akcja Adopcyjna. Już od godz. 13.00 będzie można dowiedzieć się czegoś więcej na temat adopcji zwierząt. Stanowisko promujące psie i kocie adopcje poprowadzi Stowarzyszenie Tuż Obok oraz Fundacja Przytul Psa. Dostępne będą specjalnie na tę okazję przygotowane ulotki z przydatnymi informacjami m.in. gdzie zwierzęta czekają na nowy dom. Będzie można również skorzystać z porad zoopsychologa z Centrum Terapii Psów „Na Psa Urok” oraz doradztwa żywieniowego z firmy Husse. Firma ta ufunduje też małą wyprawkę dla każdego pieska adoptowanego z Lecznicy Prima Vet lub poprzez fundację Przytul Psa w przeciągu dwóch tygodni po akcji. Dla dzieci przygotowany będzie kącik plastyczny, w którym tworzone będą prace pt. „Najszczęśliwszy pies, najszczęśliwszy kot świata”. Chętni będą mogli podpytać weterynarzy z Gabinetu „Canis Sanus” o sprawy zdrowotne swoich pupili.

Piaseczyńska Akcja Adopcyjna w Piasecznie
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje27 września 2013, 00:00,

NOCNY KONSTANCIńSKI RAJD ROWEROWY

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na nocny rajd rowerowy po Konstancinie-Jeziornie, który odbędzie się w sobotę 28 września 2013 roku o godz. 18:00. Rowerzyści wystartują z Parku Zdrojowego, a swoją wyprawę zakończą w Parceli. Osoby, które chcą wziąć udział w VII Nocnym Konstancińskim Rajdzie Rowerowym muszą do piątku (27 września) zgłosić się do jego organizatora. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną biuro@gosir-konstancin.pl lub telefonicznie pod nr (22) 754-61-86. Warunkiem dopuszczenia do startu jest posiadanie sprawnego technicznie roweru oraz oświetlenia. W rajdzie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 12 - dzieci do lat 15 mogą startować tylko pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Zapraszamy na rajd rowerowy.

NOCNY KONSTANCIńSKI RAJD ROWEROWY W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Konstanciński Rajd Rowerowy organizowany jest już po raz siódmy. Tym razem GOSiR zaprasza miłośników dwóch kółek na jego nocną edycję. Cykliści wyruszą o godz. 18 z Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie. Tegoroczna trasa liczy ok. 12 km i przebiega przez miejscowości: Borowina, Kawęczynek, Słomczyn i £yczyn. Rajd zakończy się na placu zabaw w Parceli, gdzie zostaną wręczone medale i nagrody. Na koniec organizatorzy zaplanowali ognisko oraz losowanie atrakcyjnych nagród. Przeczytaj: regulamin rajdu rowerowego (.pdf)
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna