Informacje17 grudnia 2010, 00:00,

Piaseczno startuje w konkursie na świąteczne iluminacje

Rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiego konkursu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce ŚWIEć SIę. Oprócz Warszawy - zeszłorocznego finalisty - w wojewódzkim etapie plebiscytu bierze także udział: PIASECZNO. Miejska edycja konkursu składa się z dwóch etapów. Najpierw w plebiscycie do 29 grudnia 2010 roku, wybierane jest najpiękniejsze świąteczne miasto regionu, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z innych województw. Na podstawie zdjęć choinek, przystrojonych ulic oraz rynków internauci zdecydują o tym, która miejscowość świeci najpiękniej. Etap finałowy będzie trwał do 9 stycznia 2011 r.

Piaseczno startuje w konkursie na świąteczne iluminacje

Głosować może każdy na specjalnej stronie konkursu www.swiecsie.pl To tam internauci oceniają, które miasto najlepiej zadbało o wyjątkowe ozdobienie ulic na święta i zasłużyło na przyznanie tytułu najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej. Każdy oddany w plebiscycie głos, to szansa na wygranie jednego z trzech laptopów oraz 10 cyfrowych aparatów fotograficznych. Obejrzyj jak pięknie wyglądają nasze miasta na święta. Zdecyduj, które rozbłysło najjaśniej. Zagłosuj na Piaseczno, które znajdziecie na końcu listy, wśród miast województwa mazowieckiego: zagłosuj na Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 grudnia 2010, 00:00,

18 grudnia przyjdź na Piaseczyński Bieg Śniadaniowy

Stowarzyszenie Kondycja zaprasza mieszkańców gminy Piaseczno oraz okolic, do udziału w ostatnim Biegu Śniadaniowym. Zapisy bezpośrednio przed startem. Zainteresowane osoby, spotykają się już w najbliższą sobotę 18 grudnia 2010 roku. Zbiórka na parkingu przy Starostwie Powiatowym, przy ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie.

Piaseczyński Bieg Śniadaniowy

Serdecznie zapraszamy na Bieg Śniadaniowy, na dystansie Mili Olimpijskiej (2195 metrów). Zapisy od godz. 10.30. Start biegu o godz. 11.00 do Parku Miejskiego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej. Po biegu, organizatorzy zapraszają, na śniadanie do restauracji Puławska 4 w Piasecznie. Wszystkie Biegi śniadaniowe, realizowane są ze środków finansowych Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w ramach oferty: Zabiegajmy o pamięć w Piasecznie. Więcej informacji na stronie: www.abckondycja.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno