Informacje31 października 2007, 00:00,

Piaseczno remont ulicy Fabrycznej - pół roku później

Ulica Fabryczna przy bazarku w Piasecznie, nie jest chyba nikomu obca. Każdy przynajmniej raz był na zakupach na bazarku i przechodził przez remontowaną od roku ulicę Fabryczną. Pół roku temu zrobiliśmy zdjęcia, aby pokazać wszystkim mieszkańcom naszego regionu: jak remontują ulice w Piasecznie. Zdjęcia udostępniliśmy wtedy na podstronie: zdjęcia ulicy Fabrycznej w Piasecznie.

Ulica Fabryczna w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Od poprzedniej sesji zdjęciowej minęło pół roku. Co udało się Gminie Piaseczno zrobić przez ten czas? Niestety niewiele! Mamy tylko zarys ulicy Fabrycznej i wyłożona została kamykami. Od jakiegoś czasu przy ulicy stoją palety z kostką brukową, ale niestety tylko stoją... Najciekawiej wygląda słup, który stoi centralnie na środku remontowanej ulicy Fabrycznej (patrz zdjęcie załączone do tej informacji). Zastanawiałem się, gdzie są pracownicy, którzy zajmują się remontem ulicy? Na drewnianych kołkach znalazłem pozostawione buty, które wyglądają na buty jednego z pracowników. Sfotografowałem je i może pomożecie mi wyjaśnić - co stało się z właścicielem butów? :)

Modernizacja ulicy Fabrycznej w Piasecznie, od ulicy Powstańców Warszawy do Wojska Polskiego, jest ujęta w wykazie inwestycji na rok 2007. Do końca roku pozostały dwa miesiące. Czy uda się dokończyć inwestycję do końca 2007 roku? Dobrze, że remont ulicy Puławskiej nie przeprowadza Gmina Piaseczno, bo trwałby chyba kilka lat. Obejrzyjcie zdjęcia z obecnego stanu remontowanej ulicy Fabrycznej: zdjęcia ulicy Fabrycznej.

Osoby, które są zainteresowane sprawą rocznego remontu ulicy Fabrycznej w Piasecznie, zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi informacjami w naszym serwisie: jak remontują drogi w Piasecznie (2007-05-06), przeniesiona latarnia z ulicy na chodnik (2007-05-30). Czekamy na Wasze komentarze pod informacją, oraz zapraszamy do rozmowy na naszym prywatnym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, w temacie: jak remontują drogi w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje31 października 2007, 00:00,

Halloween w Klubie Kino Piaseczno Noc żywych Trupów

Halloween to święto duchów obchodzone w nocy z 31 października na 1 listopada. Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkie nocne kreatury w towarzystwie ich przyjaciół i nietoperzy, wampirów, czarownic i duchów na Noc żywych Trupów. Impreza Halloween rozpoczyna się o 21:00 w Klubie Kino, przy ulicy Sienkiewicza 11, Piaseczno.

Halloween w Klubie Kino Piaseczno Noc żywych Trupów

Tej nocy jednak nie oglądajcie się za siebie. Nie będziecie żałować. Zaskocz wszystkich swoim kostiumem. Masz niepowtarzalną okazję pobawić się z innymi w tegoroczną Noc Duchów. Zapraszamy 31 października na Halloween Noc żywych Trupów w Klubie Kino. Wstęp na imprezę tylko 5 złotych. Więcej informacji o Klubie Kino przeczytacie na ich stronie internetowej: www.klubkino.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno