Informacje25 lipca 2009, 00:00,

Piaseczno remont ulicy Chyliczkowskiej i zmiany autobusów

UWAGA BARDZO WAżNA INFORMACJA! Informujemy, że w związku z prowadzonym przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie remontem ulicy Chyliczkowskiej w dniu 28 lipca 2009 r. nastąpi zamknięcie tej ulicy na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Armii Krajowej. Na zamkniętym odcinku ulicy Chyliczkowskiej, możliwy będzie tylko dojazd do posesji. W związku z tym ruch autobusowy został skierowany na następujące objazdy (patrz mapka poniżej). Trasa w kierunku Piaseczna pozostaje bez zmian. Przewiduje się, że prace na zamkniętym odcinku potrwają do końca sierpnia 2009 roku. Informację otrzymaliśmy mailem z Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

Zamknięcie od 28 lipca do końca sierpnia 2009 roku ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie i wprowadzone w związku z tym zmiany kursowania autobusów
kliknij, aby powiększyć mapkę z objazdem

Trasa w kierunku Piaseczna pozostaje bez zmian. Trasa w kierunku Warszawy:
Autobusy linii 710 i 724 z ul. Puławskiej skręcają w prawo w ul. Jana Pawła następnie w ul. Wojska Polskiego i w prawo w ul. Okulickiego a później w lewo w ul. Armii Krajowej następnie wjeżdżają w ul. Chyliczkowską i dalej jadą starą trasą.
Autobusy linii 709 i N83 z ul. Jana Pawła II skręcają w lewo w ul. Wojska Polskiego a potem w prawo w ul. Okulickiego następnie wjeżdżają w ul. Puławską i dalej jadą starą trasą.

W związku z reorganizacją ruchu utworzono nowe tymczasowe przystanki (zobacz mapkę):
dla linii 709 w kierunku Warszawy - ul. Wojska Polskiego róg ul. Kusocińskiego
dla linii 710 w kierunku Konstancina - ul. Chyliczkowska róg ul. Armii Krajowej
dla linii 724 w kierunku Konstancina - ul. Julianowska róg ul. Wyszyńskiego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje19 lipca 2009, 00:00,

Film Iluzjonista zostanie wyświetlony w Ośrodku Kultury

UWAGA!!! zmiana miejsca z parkingu na salę Ośrodka Kultury. Drodzy Widzowie, w związku z deszczową aurą, która Nas dziś nawiedziła i jakoś w najbliższym czasie nie zanosi się na zmianę pogody - PRZENOSIMY SIę Z PARKINGU POD SUCHY DACH SALI OŚRODKA KULTURY W PIASECZNIE. Zaczynamy o godz. 21:15 - Ośrodek Kultury ul. Kościuszki 49 Proszę zabrać ze sobą coś do siedzenia, w innym przypadku zostaje wykładzina podłogowa może mało wygodna, ale przynajmniej sucha. Zapraszamy!

The Illusionist - trailer
autor/źródło: Agnieszka Jarzębska - Piaseczyńskie Kino Plenerowe