Informacje31 sierpnia 2007, 00:00,

Piaseczno Remont Puławskiej - zmiany w organizacji ruchu

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że wkrótce wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na modernizowanym odcinku ulicy Puławskiej. Według informacji na oficjalnej stronie Gminy Piaseczno www.piaseczno.eu, po planowanej zmianie, ruch będzie odbywał się po wschodniej części nowej jezdni, na dwóch pasach ruchu w każdym kierunku (Warszawa - Piaseczno oraz Piaseczno - Warszawa).

Zostanie otwarty wyjazd z ulicy Energetycznej po stronie Fashion House Outlet Centre Piaseczno, nie będzie natomiast wyjazdu z ulicy Energetycznej od strony stacji benzynowej JET. Ponadto zamknięte będą na przemian wyjazdy na ulicę Puławską z ulicy £abędziej oraz ulicy Raszyńskiej.

Prawdopodobnie zmiana w organizacji ruchu na Puławskiej, zostanie wprowadzona w sobotę 1 września 2007 roku, o godzinie 20:00. Jednak nie jest to oficjalnie potwierdzony termin, dlatego wszystkie osoby korzystające w ten weekend z ulicy Puławskiej, powinny zachować należną ostrożność i zwracać szczególną uwagę na wszystkie znaki informacyjne na remontowanym odcinku ulicy Puławskiej. Szerokiej drogi...
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje25 sierpnia 2007, 00:00,

Koncert kwintetu jazzowego Oddlot w Górze Kalwarii

W piątek 31 sierpnia 2007 roku, o godzinie 20:30 w Kinie Uciecha przy ulicy KS. Sajny 14, odbędzie się koncert kwintetu jazzowego Oddlot. Wstęp na koncert tylko 5 złotych. W skład zespołu Oddlot wchodzą: Adam Drzewięcki (piano), Piotr Grudziński (gitara elektryczna), £ukasz Jan Jozwiak (gitara basowa), Paweł Kłeczek (gitara elektryczna), Karol Krąż (perkusja).

Koncert Funkowo Jazzowy Oddlot w Górze Kalwarii

Zespół Oddlot zaprezentuje nowe aranżacje standardów jazzowych, utwory własne oraz zapewne nie zabraknie gorących i spontanicznych improwizacji kolegi Grudzina. Muzyka zespołu Oddlot to muzyka młoda i świeża, wysublimowana i energetyczna.

Informację o koncercie Oddlotu otrzymaliśmy od Arkadiusza Strzyżewskiego z portalu gorakalwaria.net. Portal młodych dla mieszkańców Góry Kalwarii gorakalwaria.net, objął patronat medialny nad koncertem. Zapoznaj się z plakatem, który przygotował Rafał Korczak: oddlot (jpg). Zapraszamy na koncert kwintetu Oddlot w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria