Informacje23 listopada 2016, 08:00,

Piaseczno Pomaga - Świąteczna Akcja Pomocy 2016 liczymy na wsparcie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 17 do 30 listopada 2016 roku zachęcamy do przyłączenia się do Świątecznej Akcji Pomocy pn.: Piaseczno Pomaga. Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... a jak święta to i tradycyjna świąteczna akcja pomocy. To już trzeci rok z rzędu Copa Football i 8 Ball Club organizują zbiórkę rzeczy, które powędrują do rodzin będących pod opieką piaseczyńskiej Fundacja dla Dzieci.

PIASECZNO POMAGA - ŚWIĄTECZNA AKCJA POMOCY

Co jest potrzebne? Na pewno coś miłego dla dzieciaków pod choinkę: gry, zabawki, książki, słodycze itp, na pewno odzież (nowa lub nie nosząca zbyt wielu śladów użytkowania), chemia gospodarcza, kosmetyki, żywność długoterminowa. Wszystko to co umili i ułatwi życie. Fanty można zostawiać u każdego z organizatorów lub partnerów akcji oraz bezpośrednio w fundacji. Pamiętajcie, że zawsze możemy odebrać rzeczy od Was! Wystarczy napisać, zadzwonić, zostawić post na wydarzeniu. Jak co roku, mocno liczymy na Wasze wsparcie!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PIASECZNO POMAGA - ŚWIĄTECZNA AKCJA POMOCY

Fundacja dla Dzieci - Tadeusza Rejtana 8, Piaseczno
8 Ball Club - Jana Pawła II 10, Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2016, 20:28,

Zamknięte skrzyżowanie ul. Julianowskiej z Cyraneczki w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 listopada 2016 roku firma Jarpol zamknęła skrzyżowanie ul. Julianowskiej z ul. Cyraneczki w celu wykonania frezowania nawierzchni skrzyżowania a następnie ułożenia warstwy ścieralnej. W dniu 18 listopada 2016 r. będzie wykonywana nawierzchnia asfaltowa. Na koniec dnia najprawdopodobniej przywrócony zostanie ruch samochodowy, a od poniedziałku na skrzyżowanie powrócą autobusy.

ZAMKNIETE SKRZYŻOWANIE UL. JULIANOWSKIEJ Z CYRANECZKI W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie