Popularny: 500 odsłonInformacje23 marca 2012, 00:00,

Piaseczno oraz Konstancin w Google Street View

Google Street View to usługa w której specjalnie przygotowane samochody i trójkołowe rowery jeżdżąc po drogach publicznych fotografują panoramy okolicy, które po przetworzeniu są wykorzystywane do budowy wirtualnych obrazów miast w Google Maps. Dzięki Street View możemy wirtualnie przejść się ulicą dowolnego sfotografowanego miasta - nie palcem po mapie, ale z punktu widzenia przechodnia.

Na niebiesko zaznaczone są miejsca, dla których dostępne są zdjęcia Street View

W Google Street View pojawiły się zdjęcia największych miast w Polsce, ale jak się okazało pojazdy Google pojawiły się również w naszych okolicach. Na mapach Google z funkcją Street View, pojawiło się m.in.: Piaseczno oraz Konstancin-Jeziorna. Dzięki temu, możemy wirtualnie podróżować po naszej okolicy, oglądając ulubione i charakterystyczne miejsca na zdjęciach panoramicznych. Zapraszam wszystkich mieszkańców na niezwykłą wycieczkę.

Piaseczno na mapach Google Street View

Kliknij na zdjęcie, aby przejść na Google Street View.

Konstancin-Jeziorna na mapach Google Street View

Konstancin na mapach Google Street View

Kliknij na zdjęcie, aby przejść na Google Street View.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje24 marca 2012, 00:00,

Droga Krzyżowa wystąpi Kwintet Dęty FAVORI

Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego Maria Mioduszewska, Starosta Piaseczyński Jan Adam Dąbek oraz Proboszcz Parafii Św. Anny w Piasecznie ks. Dariusz Gas zapraszają mieszkańców na koncert DROGA KRZYżOWA. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 marca 2012 roku o godz. 19.30 w kościele Św. Anny przy Placu Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Podczas koncertu wystąpi klasyczny Kwintet Dęty Favori wraz z solistami.

DROGA KRZYżOWA W WYKONANIU KLASYCZNEGO KWINTETU DęTEGO FAVORI
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno