Informacje24 kwietnia 2016, 10:00,

Piaseczno odkrywa talenty w Konstancińskim Domu Kultury

24 kwietnia 2016 roku w godzinach 10:00-14:00 odbędą się przesłuchania do Piaseczyńskiego Pokaż Talent w Konstancińskim Domu Kultury, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Grasz? Śpiewasz? Tańczysz? A może po prostu masz pasję, którą pragniesz podzielić się ze światem? „Piaseczyński Pokaż Talent” organizowany przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno i Akademię PASO to szansa dla Ciebie! Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie dzieci i młodzież z obrębu powiatu piaseczyńskiego od 5 do 20 roku życia. Na pierwszych trzech zwycięzców czekają (tu warto zaznaczyć) pieniężne nagrody, które pomogą dalej rozwijać Twój talent. Zapraszamy na przesłuchania do Konstancina!

PIASECZNO ODKRYWA TALENTY W KONSTANCIŃSKIM DOMU KULTURY

Informacje25 kwietnia 2016, 10:00,

Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej - CK Piaseczno 2016

Już po raz 11. zapraszamy na finał Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 25 kwietnia 2016 r. w piaseczyńskim Centrum Kultury.

PIASECZYŃSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ - CK PIASECZNO 2016

Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej jest konkursem dwuetapowym. Zakończył się już etap szkolny, który wyłonił finalistów w każdej kategorii wiekowej, a przed nami wielki finał, czyli emocjonujące wydarzenie muzyczne, organizowane przez Szkołę Języków Obcych SPOT i Centrum Kultury w Piasecznie.

Tego dnia wystąpią dla Państwa soliści lub duety, które przygotują i zaprezentują jedną piosenkę w języku angielskim.

Jury w finale oceniać będzie: dobór repertuaru, poprawność wykonania zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej, interpretację i wrażenie artystyczne.

Organizatorzy zapewniają dyplomy i nagrody, których fundatorami są: Szkoła Języków Obcych SPOT, Gmina Piaseczno, Auchan, Macmillan Education, Pearson Longman oraz Oxford University Press. Patronat nad imprezą objął m.in. Burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis, który funduje Nagrodę Burmistrza.