Informacje9 kwietnia 2016, 11:00,

Piaseczno odkrywa talenty! - przesłuchanie w Prażmowie

Grasz? Śpiewasz? Tańczysz? A może po prostu masz pasję, którą pragniesz podzielić się ze światem? „Piaseczyński Pokaż Talent” organizowany przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno i gminę Piaseczno to szansa dla Ciebie! Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie dzieci i młodzież z obrębu powiatu piaseczyńskiego od 5 do 20 roku życia. Na pierwszych trzech zwycięzców czekają (tu warto zaznaczyć) pieniężne nagrody, które pomogą dalej rozwijać Twój talent.

PIASECZNO ODKRYWA TALENTY! - PRZESŁUCHANIE W PRAŻMOWIE

Drugie z sześciu przesłuchań odbędzie się już 9 kwietnia w godzinach 11:00- 14:00 w Publicznym Gimnazjum im. Izabelli i Bronisława Ryxów Prażmów, ul. Franciszka Ryxa 72.

Poniżej przedstawiamy harmonogram przesłuchań z podziałem na kategorie wiekowe:
11:00-12:00 – dzieci od 5 do 11 lat;
12:00-13:00 – dzieci i młodzież od 12 do 16 roku życia;
13:00-14:00 – młodzież od 17 do 20 roku życia włącznie.

Więcej informacji oraz niezbędny formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: www.facebook.com/piaseczynskipokaztalent

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Informacje10 kwietnia 2016, 17:00,

Koncert Witek Muzyk Ulicy, Dominika Bienias, Bad Rose w Mysiadle

10 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy na dwa niedzielne koncerty. Wystąpią: Witek Muzyk Ulicy wraz ze skrzypaczką Dominiką Bienias oraz zespół Bad Rose. Podczas koncertów odbędą się wiosenne warsztaty plastyczne dla dzieci. Tego dnia odbędzie się również publiczna zbiórka pieniędzy zorganizowana przez Stowarzyszenie "O Kurczę" na leczenie chorego mieszkańca naszej gminy - Macieja Dyby. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy na niedzielny koncert do Mysiadła!

KONCERT WITEK MUZYK ULICY, DOMINIKA BIENIAS, BAD ROSE W MYSIADLE