Informacje13 kwietnia 2010, 00:00,

Piaseczno: Msza Św. w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku

Starosta Piaseczyński Jan Adam Dąbek oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego Barbara Rudzińska-Mękal zapraszają 14 kwietnia 2010 roku, na Mszę Świętą w intencji Ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego. Rozpocznie się ona o godz. 19.30 w kościele Matki Bożej Różańcowej przy ul. Słowiczej 1 w Piasecznie. Koncelebrze nabożeństwa żałobnego przewodniczyć będzie Proboszcz Ks. prałat Zbigniew Pruchnicki, Dziekan dekanatu piaseczyńskiego.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 kwietnia 2010, 00:00,

Msza w intencji tragicznie zmarłego Ks. Andrzeja Kwaśnika

15 kwietnia 2010 roku o godz. 18.00, odbędzie się msza żałobna w Kościele p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej w intencji wszystkich, którzy tragicznie zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku. Będziemy się modlić m.in. za KSIęDZA ANDRZEJA KWAŚNIKA - wieloletniego Proboszcza Parafii w Starej Iwicznej, członka Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lesznowoli, Kapelana Stołecznej Policji i Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939, a w ostatnich latach Proboszcza Parafii Św. Tadeusza Apostoła na warszawskiej Sadybie i Kapłana Federacji Rodzin Katyńskich. Ksiądz Andrzej był na pokładzie samolotu TU -154 w dniu 10 kwietnia 2010 r. Serdecznie zapraszamy w imieniu Samorządu Gminy Lesznowola oraz Księdza Proboszcza Dariusza Gocłowskiego na uroczystą mszę i do wspólnej modlitwy za zmarłych.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola