Informacje28 lipca 2018, 10:00,

Piaseczno Kocha Rower 2018

28 lipca 2018 roku od godz. 12.00 na Rynku Miejskim w Piasecznie odbędzie się kolejna impreza z cyklu „I love bike” pn.: Piaseczno Kocha Rower!

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Piaseczno kocha rower” czyli całodniowy piknik rowerowy to wydarzenie skierowane do całej lokalnej społeczności, której organizatorem jest Fundacja Kult. W centrum miasta na uczestników będzie czekać specjalnie przygotowany, innowacyjny tor rowerowy pumptrack. Na torze przez cały czas trwania festiwalu odbywać się będą warsztaty z prawidłowej jazdy, pokazy oraz zawody, gdzie najszybsi zawodnicy wśród swoich kategorii zostaną nagrodzeni.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Strefa festiwalu zaopatrzona będzie w strefę wypożyczalni sprzętu rowerowego – tam, jeśli ktoś nie posiada własnego pojazdu, będzie mógł zaopatrzyć się w rower czy też kask. Ciekawą atrakcję będzie również miasteczko ruchu drogowego czy fruit bike.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Cały festiwal wzbogacony będzie w treści merytoryczne na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prawidłowej techniki jazdy na rowerze.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Celem akcji jest dobra zabawa ale przede wszystkim zwiększenie świadomości rowerzystów i wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Atrakcje w czasie imprezy mają za zadanie zachęcić społeczność do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz pokazać, że jazda na rowerze wcale nie musi być nudna.

Informacje28 lipca 2018, 09:00,

Święto Policji w Piasecznie 2018

28 lipca 2018 roku na skwerze Kisiela w Piasecznie odbędzie się apel z okazji Święta Policji, podczas którego wręczone zostaną najlepszym Policjantom wyróżnienia i odznaczenia. Apel poprzedzi Msza św. odprawiana w kościele św. Anny.

ŚWIĘTO POLICJI W PIASECZNIE 2018

Po części oficjalnej policjanci przeniosą się na rynek miejski, gdzie dołączą do imprezy “Piaseczno Kocha Rower”, obsługując własne stanowiska, m.in. ze znakowaniem rowerów, pokazem wydziału kryminalistyki czy prezentacją radiowozu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie