Informacje24 września 2016, 19:00,

Piaseczno Fight Night 5 - DSF Eliminator na żywo w internecie

Dobra wiadomość dla fanów kickboxingu. Sobotnią galę Piaseczno Fight Night 5 kibice będą mogli obejrzeć również na żywo w Internecie. Na oficjalnym eliminatorze DSF Kickboxing Challenge wystąpią aż trzy gwiazdy federacji - Dorota Godzina, Łukasz Wichowski oraz Jan „IRON” Lodzik.

PIASECZNO FIGHT NIGHT 5 - DSF ELIMINATOR NA ŻYWO W INTERNECIE

Gala firmowana logiem DSF Eliminator to nowość na scenie sportów walki. Kibice, jak i zawodnicy nie będą narzekać na brak emocji. Najbliższa gala, która odbędzie się 24 września w Hali GOSiR Piaseczno, składać się będzie z trzech walk rankingowych, trzech zawodowych oraz dwóch głównych walk wieczoru. Właśnie w trzech ostatnich pojedynkach zobaczymy zawodników DSF Kickboxing TEAM. Transmisję internetową przeprowadzi portal Sporty-Walki.org.

W walce wieczoru wystąpi niepokonany na ringach Łukasz Wichowski, jedyny mistrz DSF Kickboxing Challeng Ew formule full contact.
- Ostatnie treningi przed walką były krótkie, ale bardzo intensywne. W przygotowaniach pomagali mi bardzo Jakub Bartnik i mistrz świata Kamil Połosak. Trenowaliśmy ostatnie akcje, cały czas zwracając uwagę na technikę oraz taktykę. Na kilka dni przed walką czuję się dobrze. Porządnie przepracowałem okres przygotowań. Samopoczucie dopisuje, taktyka na walkę gotowa. Wiem z kim walczę, zdążyłem z trenerem Piotrem Siegoczyńskim obejrzeć walki Przemka i je przeanalizować. Przemysław Binienda to dobry zawodnik, zwróciłem uwagę na jego dobre wyszkolenie techniczne. Jest to zawodnik dobrze trzymający gardę, podczas walki jest szczelnie zamknięty. Miał kilka walk w boksie, zapewne będzie w tym elemencie bardzo niebezpieczny. Spodziewam się, że walka bokserska będzie dominować w tym pojedynku.
- Ja zawsze staram się dawać z siebie wszystko podczas walki. Taki mam styl i charakter. - Zapewnia Wichowski. - Nigdy nie unikam walki i tak też będzie w sobotę w Piasecznie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Dobrą formę zapowiada też Dorota Godzina. Trenująca na c dzień w Piasecznie mistrzyni świata pragnie w sobotę podtrzymać zwycięską passę.
- Cały czas jestem w treningu. Mam przyjemność trenować z najlepszymi w full contakcie na świecie. - Zapewnia Dorota Godzina. - Podróżowałam i brałam udział w licznych zgrupowaniach. Ostatnio byłam w Oslo w Norwegii z Kadrą Narodową Full Contact. Za dużo odpoczynku tam nie miałam, ja generalnie spędzam czas aktywnie. Do walki na gali Piaszeczno Fight Night 5 zostało już zaledwie kilka dni, a ja czuję, że wróciła mi świeżość i głód walki.

- Podczas przygotowań pomaga mi bardzo Asia Różańska oraz Marcin Nasiadko. Przygotowując się do startu sparowałam też z Magdą Mróz. - Zdradza szczegóły Dorota. - Ogólnie czuję się dobrze, jestem dobrze przygotowana. Mam świadomość dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego, zostawiłam na sali treningowej dużo serca. Czuję, że mam dobry przegląd sytuacji w ringu, na sparingach szło mi świetnie, czuję że mam kontrolę. Nie mam żadnych problemów z wagą, jestem spokojna i czekam niecierpliwie na walkę.

Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00. Kibice zobaczą starcia w dwóch formułach K-1 Rules i Full Contact. Wejście na halę tylko z wejściówką, którą można odebrać w dwóch miejscach: w Biurze Promocji MiG Piaseczno oraz w recepcji Hali GOSiR w Piasecznie.

DSF Eliminator to mniejsza gala, której głównym celem jest wyselekcjonowanie największych kickbokserskich talentów. Główną nagrodą dla najlepszych zawodników będzie szansę walki na dużej, numerowanej gali DSF Kickboxing Challenge. Federacja planuje organizować cztery duże gale w roku oraz od dwóch do sześciu eliminatorów. Po gali w Piasecznie, kolejne mogą odbyć się w Warszawie oraz w Suwałkach. Patronat nad galą Piaseczno Fight Night 5 objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis, Polski Związek Kickboxingu oraz Fundacja Mistrzom Sportu.

Gala Piaseczno Fight Night 5 - 24 września, ul. Gen. Sikorskiego 20, Piaseczno. Transmisja na żywo: www.Sporty-Walki.org

Karta walk gali 'Piaseczno Fight Night 5'
DSF Challenge Eliminator, Masters K-1 Fight

Walki rankingowe Pro-am 3x2min:
1. K-1 (81 kg) junior: Kamil Połosak (X Fight) vs Mateusz Grochowski (KO Fight Club Łuków)
2. F-C (81 kg): Przemysław Żak (X Fight) vs Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
3. K-1 (56 kg): Joanna Różańska (X Fight) vs Klara Kleczkowska (KT Legia warszawa)

Walki Pro 3x3min:
4. K-1 (63,5 kg) Masters K-1 Fight: Eliasz Jankowski (Olimp Legnica) vs Rafał Niestrzęba (KO Team Świebodzice)
5. K-1 (81 kg): Jakub Bartnik (X Fight) vs Evgeni Myagkov (Białoruś)

Walki wieczoru:
Extra Fight:

6. F-C (60 kg): Dorota Godzina (X Fight Piaseczno) vs Maja Czubkowska (Semiramida Pułtusk)
Co-Main Event:
7. K-1 (67 kg): Jan Lodzik (Tajfun Legionowo) vs Artur Yanchenko (Białoruś)
Main Event:
8. F-C (81 kg): Łukasz Wichowski (X Fight Piaseczno) vs Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno)

Informacje24 września 2016, 18:00,

Sekretny seans w Górze Kalwarii

24 września 2016 roku o godz. 18.00 zabierz znajomych na sekretny seans. Nie zdradzimy Wam, jaki film zobaczycie, ale możecie być pewni, że wybraliśmy dla Was coś naprawdę dobrego. Zero ryzyka za zero złotych! Miejsce: Kino Uciecha, ul. ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Przyjdź na sekretny seans do Góry Kalwarii.

SEKRETNY SEANS W GÓRZE KALWARII